5

Wstecz           Następna strona
  209. temperówki do ołówków, temperówki do grafitów, gilotyny i obcinarki z nożem krążkowym, gilotyny do cięcia grubych przekrojów, osprzęt do gilotyn, otwieracz do kopert, przycinarki, liniały do cięcia, podkłady do cięcia, podręczne biurowe niszczarki dokumentów, niszczarki do wydruków komputerowych, biurowe niszczarki do dokumentów, nożyczki, stojące tablice konferencyjne, teczki - kontakt, akcesoria do tablic suchościeralnych, tablice ścienne białe, tablice z bocznymi rozkładanymi skrzydłami, witryna, tablice planowe, statywy do tablic, litery do tablic rowkowych, Slim board - magnetyczna, tablice ścienne zielone, tablice korkowe i filcowe, pinezki do tablic, magnesy do tablic. Produkty firmy MAUL: Wagi mechaniczne i elektroniczne, deski z klipsem, kasety na pieniądze, copy holder, tel. ramie, podstawa pod monitor.
210. Laminatory, folie laminacyjne, bindownice, termobindownice, niszczarki, gilotyny, identyfikatory, karty plstikowe, listwy bindujące, grzbiety drutowe, termookładki, gilotyny krążkowe, akcesoria, wycinaki otworów na fotografie, dziurkacze introligatorskie, klipsy archiwizujące, listwy do segregatorów, bolce spinające, rączka do zawleczek, szafki na klucze, zawieszki na klucze, apteczki, skoroszyty, mapy, testery.
211. Urządzenia do oprawy termicznej, ręczne i elektryczne urządzenia do oprawy w grzbiet, okładki nakładki Wireback na grzbiet metalowy, ręczne i elektryczne urządzenia do oprawy w grzbiet metalowy, Laminatory na folie arkuszowe, kieszenie foliowe w różnym asortymęcie, systemy identyfikacji identyfikatory, klipsy, dziurkacze, zaokrąglacz narożników, laminatory rolowe, do laminacji na gorąco, folia lamonacyjna w szerokim asortymencie, laminatory rolowe do laminacji na zimno, Biurowe urządzenia do składania korespondencji, gilotyny krążkowe i nożowe, do cięcia papieru, kliszy, folii, niszczarki dokumentów, przeźroczyste folie do rzutników, kserokopiarek, drukarek laserowych i atramentowych, elektryczna bindownica do grzbietów plastikowych, elektryczne urządzenie do perforacji z wymiennymi nożami, pneumatyczne urządzenie do zaciskania grzbietów metalowych, elektronicznie programowane urządzenie do obcinania na zadaną długość grzbietów metalowych, oklejarki do oprawy miękkiej przy pomocy klejów typu Hot-Melt, laminatory do pokrywania folią na zimno i na ciepło, trimmer z nożem elektrycznym o długości cięcia 150 cm.
212. Licencjonowany producent i autoryzowany dystrybutor Channel Bond oraz przedstawiciel w Polsce firm IBICO i IDEAL, Bindowanie plastikiem i drutem, bindowanie termiczne, bindowanie kanałowe, laminowanie, obcinarki, gilotyny, niszczarki dokumentów, okładki i grzbiety, papeteria komputerowa, etykiety samoprzylepne, wizytówki czyste, papier ozdobny formatu A4 do korespondencji, identyfikatory, kalki barwiące, folie laminacyjne,
213. Maszynki i komponenty do składania znaczków QUICK BUTTON.
214. Urządzenia do oprawy w plastikowy grzbiet, grzbiety plastikowe w opakowaniach detalicznych, systemy opraw grzbietowych o dużej wydajności, system opraw drutowych, system wielokrotnych opraw w plastikowe paski z bolcami, Vilobinder personalny i elektryczny, termiczne systemy oprawiania dokumentów, listwy zaciskowe, materiały eksploatacyjne do opraw GBC, okładki do opraw metodą termiczną. Systemy laminatorów kopertowych, materiały eksploatacyjne do laminatorów kopertowych GBC, systemy laminatorów rolowych, profesjonalne laminatory, niszczarki przybiurkowe i biurowe, gilotyny i krajarki do cięcia ryz papieru, zszywacze o wysokiej wydajności, elektryczny zszywacz, okładki, nowatorskie rozwiązanie oprawiania dokumentów w drut Eurowire 2000.
215. Pudełka metalowe i plastikowe do pieczątek, datowniki, automaty samotuszujące, tuszownice suche do automatów, poduszki do stępli, automaty metalowe ALPO, tuszownice suche ALPO, tuszownice alpo z tuszem, uchwyty plastikowe do stempli.
216. Fabryka Maszyn Biurowych. niszczarki dokumentów, gilotyny firmy DAHLE otwieracz kopert, gilotyny do grubych przekrojów, cała gama zszywaczy, dziurkaczy zszywaczy specjalistycznych, zszywacze elektryczne, pojemniki na dokumenty, rozszywacz,
217. Oprawy RING-WIRE zawieszki z tworzywa lub druciane do opraw w listwy, listwy do 100 cm metalowe z blachy ocynowanej, białe jasnoperłowe, czarne, czerwone, zielone, niebieskie brązowe, żółte złote, szare, wąsy do skoroszytów, okienko do kalendarza trójdzielnego, kompletna opaska do kalendarza wraz z okienkiem, zawieszka rozciągalna zawieszki do opraw spiralnych, lakierowanie gotowych kalendarzy, plakatów.
218. Profesjonalne plotery Atramentowe, woskowe, tnące o szerokości skanowania powyżej 1 m.
219. Najnowsze projektory cyfrowe - rozdzielczość SVGA i XGA. Posiadają unikalny system konwersji obrazu, który sprawia, że podłączenie sygnału o innej rozdzielczości nie powoduje utraty jakości obrazu.
221. Etykiety.
223. Projektory multimedialne. Odległość od ekranu 12 m, wiele innych.
224. Stacje dysków magnetooptycznych, dyski magnetooptyczne.
226. Urządzenia do oprawiania niszczenia i cięcia dokumentów, laminatory, oprawy w grzbiety plastikowe, grzbiety, materiały eksploatacyjne, oprawy w grzbiety metalowe, grzbiety metalowe, grzbiety metalowe w szpulach, laminatory kieszeniowe, laminat, laminatory rolowe, folia poliestrowa do laminowania w rolkach, laminowanie na zimno, folia samoprzylepna do laminowania na zimno, zaokrąglacz narożników, wycinarka do zdjęć wielkości 25*32 lub 35*45 mm, dziurkarka do klipsów, dziurkarka do klipsów z regulacją, grubość 1 mm, dziurkarka do oczek, klipsy do wizytówek typ europejski lub amerykański, samoprzylepny klips metalowy z grafiką, metalowe oczko, wizytówka ze sztywnego przeźroczystego PCV z grafiką i klipsem dostarczana z białym kartonem - 55*90 mm, specjalne oprawki z metalowym klipsem do kart magnetycznych lub kart z pamięcią wykonane z przeźroczystego modyfikowanego poliwęglanu. oprawianie termiczne, termosklejarki, okładki termiczne, okładki TOPCIVER A4, okładki HITCOVER, okładki termiczne, nadruki na okładkach termicznych, gilotyny krążkowe - samoostrzący się krążek, elektryczna gilotyna krążkowa - 150 cm, profesjonalne gilotyny z zabezpieczeniem IDEAL grubość cięcia 4 lub 8 cm, szerokość 39 lub 47,5 cm, niszczarki dokumentów.
227. Zszywacze wielogłowicowe, zszywanie zeszytowe blokowe i zszywką z oczkiem max do 60 kartek, zszywanie zeszytowe blokowe i zszywką z oczkiem max do 120 kartek, zszywacz elektryczny, bigówka, aparat perforujący, tanie zszywki.
229. Noże do gilotyn - również krążkowe.ISO 9002.
230. Spirale zamykane w pełnej gamie kolorów, oprawa w spirale, listwy do kalendarzy, oprawa map, okienka do kalendarzy, standy, zawieszki do hangerów zawieszki sufitowe, kiwaki (woblery), maszyny do opraw, cenniki, maszyny introligatorskie, urządzenia perforujące, narzędzia perforujące, zaciskarka do spiral zamykanych, zaciskarka do listew, perforator naroży, urządzenie do wycinania łezki, bigówka.
232. Zegary głośnomówiące, zegary synchronizowane radiem, stacje meteorologiczne, termometry, ramka głośnomówiąca, cyfrowy rejestrator dźwięku.
233. Bogata oferta narzedzi do druku fleksograficznego i sztancowania, wykrojniki rotacyjne firmy RDC Szwecja, blachy oraz cylindry magnetyczne firmy SPLIKER Niemcy, urządzenia do wizyjnej kontroli druku w maszynach rolowych firmy BST PRO MARK Niemcy, wałki rastrowe typu RASTER FLEX, chromowane lub ceramiczne, grawerowane laserowo (do 400 l/cm) firmy KURT ZECHER GMBH, myjki ultradźwiękowe typu SONIC firmy Polsonic Polska.
234. Produkcja druków wartościowych oraz numerowanych druków manipulacyjnych, znaki akcyzowe, blankiety czekowe, akcje, obligacje, weksle, bony oszczędnościowe i lokacyjne, certyfikaty, polisy i wnioski ubezpieczeniowe, karty gwarancyjne, talony, bilety, książeczki oszczędnościowe, znaczki pocztowe, druki celne. Zakład nr 2; wielobarwne druki reklamowe, akcydensy użytkowe, składanki komputerowe, foldery, katalogi, broszury, ulotki, etykiety, plakaty, kalendarze, teczki reklamowe, standy, wobblery, druki sztancowane, wrzutki do gazet.
235. Druk offsetowy 5 kolorów do formatu b1 lakierowanie UV, sztancowanie, automatyczne sklejanie, miedzy innymi pudełka do herbaty CEYLON, ASSAM.
236. Pełnokolorowy druk wielkoformatowy w niskich nakładach, najwyższej jakości i błyskawicznych terminach, na różnych: papier, folia samoprzylepna, backlit, tkanina i siatka winylowa, płótno, grafika podłogowa; z różnych materiałów: zdjęcia, przeźrocza, plany, projekty, szkice, reprodukcje, pełne wykończenie wydruków: laminacja na zimno i gorąco, naklejanie na sztywne podłoże, obramowania, przygotowanie oraz druk: offset i sitodruk, gadżety, reklamówki, naklejki, foldery, broszury.liternictwo przestrzenne z różnorodnych materiałów PCV, PMMA, żywice, mosiądz, stal kwasoodporna (wykonane komputerowo), systemy informacji i komunikacji wizualnej, oznakowanie p-poż i ewakuacyjne, druk flag, banerów, transparentów, nietypowe formy z plexi i PCV (stojaki, standy, ekspozytory, fachownice.
237. Programowalny system do krajarek papieru - zapamiętuje do 50000 ustawień odległosci cięcia, reczna wiertarka jednogłowicowa do papieru, nożna wiertarka jedno i 3 głowicowa, okrawak naroży, narzędzie okrawające, szlifierka do wierteł, noże do krajarek MAXIMA, SEY, SEYPA, trójnóż PERFECTA, maszyny używane (krajarki, falcerki, zszywarki drutem, perforówko-bigówka, maszyny offsetowe, złociarka, belownica.
238. Maszyny poligraficzne wiertarki do papieru
239. Nowe i używane maszyny do przetwórstwa papieru, kartonu, tektury oraz maszyny poligraficzne, maszyny do montażu okuć w segregatorach firmy IML, maszyna do montażu mechanizmów dźwigniowych i ringowych, maszyna do montażu oczek, maszyna do montażu listew brzegowych, maszyna do bigowania segregatorów, maszyna do montażu okuć plastkowych, zamków i oczek, obracarka palet.
240 Wyżynarki do wykrojników do sztanctygli.
241. Drukarki pneumatyczne drukujące na górnej powierzchni opakowania, drukarki do znakowania półautomatycznego, urządzenia do sitodruku, urządzenia do druku tamponowego, drukarka tamponowa,
242. Urządzenia i maszyny perforujące, zamykające, ręczne i automatyczne, Spirale zamykane - na szpulach, zawieszki do kalendarzy.
243. Noże do wycinania etykiet o różnych profilach.
244. Fachowo ostrzą wszystkie noże ze stali i twardego metalu oraz oferuje FHM noże z twardego metalu i listwy tnące w pierwszorzędnej jakości do wycinania profilowanych etykiet.
245. Maszyny do wykrajania etykiet kształtowych wykrojnikami STAMFAG.
246. Zszywarki i cała gama innych maszyn.
247. Maszyny do produkcji papieru komputerowego, kolatory do składania papieru komputerowego, bobiniarki do rolek, gilotyny z monitorem, maszyny drukarskie do nadruku na kopertach i arkuszach, kompletne wyposażenie wytwórni formularzy wielowarstwowych. Złamywanie, perforowanie, drukowanie i składanie formularzy.
248. Maszyny offsetowe arkuszowe i rolowe, urządzenia introligatorskie, maszyny do produkcji opakowań kartonowych; drukujące, sztancujące, klejące.
249. Maszyny do wiązania paczek, kartonów taśmą polipropylenową, maszyny COMPAC do okręcania i sklejania taśmą papierową z klejem, wymiar max owijanej i klejonej paczki w zależnosci od modelu 150*150 mm do 450*250 mm.
250. Maszyny do wiązania paczek półautomaty automaty linie automatyczne, urządzenia i linie do wiązania palet, ręczne aparaty i akcesoria (zapinki, klamerki, narożniki), taśmy PP i PET folie STRETCH, i owijarki do palet, Taśmy samoprzylepne.
252. Naklejki wypukłe pokryte tworzywem sztucznym na komputer 25*25 mm oraz dowolnych wymiarów, możliwy: sitodruk, ink-jet i laser, podkładki THIN MOUSE-PAD (pod mysz) 24*19 cm, podkładki THICK SOFT MOUSE-PAD wymiar 23,5*20 cm, nadruk offsetowy pełna swoboda projektowa - zdjęcia, podkładki pod mysz THICK HARD MOUSE-PAD format 22*16,5 cm, druk offsetowy, pełna swoboda projektowa, naklejki gwarancyjne, które po zwulkanizowaniu nie dają się zdjąć w całości.
253. Podkładki pod mysz z projektem zamawiającego.
254. Ręczne wycikacze soków z owoców cytrusowych, rozdrabniacze lodu, torby reklamowe foliowane ze sznurkiem z papieru MAGNOMATT 135g/m2, na życzenie klienta dowolny rodzaj toreb reklamowych z papieru i kartonu foliowane i nie foliowane z nadrukiem firmowym w dowolnych rozmiarach i ilościach teczki i skoroszyty lakierowane grubość 400-450 g/m2, torebki prezentowe z papieru ozdobnego, koperty na biżuterię z papieru ozdobnego, torebko prezentowe z folii ozdobnej.
255. Nadruki na długopisach, notatnikach, etui, itp.
256. Terminarze, agendy, kalendarze, organizery i notesy adresowo-telefoniczne, teczki konferencyjne, albumy do wizytówek, oraz inne artykuły, które z wybranym terminarzem mogą stanowić ekskluzywny zestaw upominkowy, wyroby oprawiane w naturalne skóry i tworzywa sztuczne.
257. Zegary, radia, torby saszetki walkmany, notesy okulary itp. Import i produkcja artykułów reklamowych, kalendarze LEB serwis nadruków, usługi poligraficzne, czapka baseballowa z nadrukiem w kolorze białym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym, niebieskim, zielonym, znaczki reklamowe okrągłe wypukłe BADGE na agrafce, z magnesem, lusterkiem, breloczki, gadżety odblaskowe w kolorach - białym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, powyżej 10.000 szt możliwość własnego wzoru, zapalniczki jednorazowe z nadrukiem reklamowym.
259. Wizytowniki (ekoskóra), organizery (ekoskóra), teczki (ekoskóra), portfele (skóra), wyroby z ekoskóry - etui na karty do gry, album foto, kosmetyczka, etui na dyskietki, etui na klucze, apteczka samochodowa, etui z mapami miast, etui na karty kredytowe, etui na okulary, breloki (w tym otwierane) zawieszki bagażowe, otwieracze do butelek, eleganckie podstawki pod napoje, zawieszki zapachowe (brzoskwinia, cytryna, wanilia, lawenda) tekturowe podstawki pod napoje, torby podróżne torby na garnitury z materiałów impregnowanych i ortalionów nadruki sitidrukiem lub haft komputerowy, pióra, długopisy, ołówki. pojedyńczo i w kompletach, w opakowaniach plastikowych, drewnianych, skórzanych, zapałki reklamowe książeczkowe i szufladkowe, wiele kształtów i modeli.

270. Katalog siatek różnych przedmiotów, stworzeń, ułatwia animację komputerową np. gier komputerowych.
275. Multimedialny Słownik Colins'a, polsko-angielski i angielsko-polski, dostępny w wersji sieciowej i wielostanowiskowej, EURO PLUS+ - ineraktywny kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, SZTUKA KULINARNA - smak kuchni włoskiej, ELLE - sekrety urody, ANDY WARHOL - legenda XX wieku, Wirtualna Szkoła - Matematyka, LINGUA LAND - wielojęzykowy słownik dla dzieci, MULTIMEDIALNY ŚWIAT Jana brzechwy i Juliana Tuwima, COMICS' PLANET - interaktywny kurs rysowania komiksów, BARBIE - projektantka mody, reżyser filmowy, projektantka mody suplement.
276. Zarządzanie zasobami ludzkimi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Księga Przychodów i Rozchodów, Obsługa Sprzedaży, Księga Handlowa.
281. Programy multimedialne, słowniki.
282. Zarządzanie przedsiębiorstwem, definiowanie potrzeb klienta, instalacja softwearu, szkolenia, stały serwis programowanie modyfikacji mający na celu pełne dostosowanie oprogramowania do potrzeb klienta. Pakiet został przetłumaczony na polski, zweryfikowany przez polskich rewidentów księgowych oraz uzupełniony o elementy specyficzne dla polski. Pakiet jest na bieżąco dostosowywany do rynku z pomocą polskich uniwersytetów.
295. Folie do wprasowywania wydruków w tkaniny, fotopapier glossy, folie samoprzylepne przeźroczyste, szeroka gama folii szwajcarskiej firmy Messerti do drukarek i kserokopiarek.

Następna strona

 

Artom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Romuald Pociej
76-200 Słupsk, ul. Mieszka I, 6C, lok. 1
tel. kom. 601 68 11 10
e-mail:
artom@artom.com.pl
e-mail:
artom@pro.onet.pl
www.sklep.artom.com.pl
www.artom.com.pl