15

Wstecz           Następna strona
  1004. Czujnik temperatury do wbijania w produkty spożywcze w czasie gotowania, wędzenia
1005. Czujnik temperatury z opaską na rurociąg do mierzenia powierzchni, kanałowe czujniki temperatury
1006. Czujnik temperatury ściany, podłoża do którego jest przymocowany, z przetwornikami, temperatury pomieszczeń
1007. Czujnik temperatury nz zewnątrz pomieszczeń z przetwornikami, temperatury otoczenia z przetwornikami
1008. Przewody kompensacyjne do termoelementów, kompensator temperatury spoin odniesienia
1009. Przenośne przyrządy do pomiaru temperatury
1010. Przyrządy pomiarowe do powietrza, regulacja rejestracja prędkości przepływu wentylatory promieniowe
1011. Dmuchawy, nawiewnice, przyrządy do pomiaru ciśnienia, podciśnienia i różnicy ciśnienia
1012. Mierniki poziomu hałasu, analizatory częstotliwości, mierniki wartości szczytowej, przekroczenia
1013. Mierniki wibracji, kalibratory akustyczne, dozometry z data-loggerami, systemy transmisji danych
1014. Systemy gromadzenia danych i przetworniki
1015. Kieszonkowe data-loggery dla wszystkich wyjść analogowych do czujników temperatury i wilgotności
1016. Przetworniki pomiarowe ciśnienia, prędkości przepływu, wilgotności względnej
1017. Przetworniki pomiarowe, ciśnienia barometrycznego,
1018. Urządzenia naukowe i dydaktyczne do pomiarów przepływu, otwarty kanał wiatrowy
1019. Bezolejowe pompy membranowe dla techniki laboratoryjnej i budowy urządzeń
1082. Studnie kanalizacyjne z PVC-U, kanalizacja zewnętrzna z PVC-U, PP - rury z kielichem, kolana, trójniki 45°, 87°, złączki dwukielichowe, mufy przesuwane, korki, zaślepki, kielichy diklejane. Złączki do rur kamionkowych, kielichy przyłączeniowe do rur kamionkowych, złączki do rur żeliwnych, wyczystki, redukcje, kielichy przyłączeniowe do rur kamionkowych, przejścia murowe, trójniki siodłowe klejone 45°, uszczelki zapasowe, , kanalizacja wewnętrzna z PP - rury z kielichem, kolana, rury bez kielichów, trójniki, redukcje, redukcje z krótkim wyprowadzeniem, czwórmiki, czwórnik kątowy 90°. Złączki dwukielichowe, mufy przesuwne, korki, wyczystki wkręcane, mufy długie, kielichy oszczędnościowe z uszczelką, mufy przesuwne, złączki do rur żeliwnych bez uszczelki, złączki do rur metalowych bez uszczelki, złączki kolankowe do rur metalowych bez uszczelki pojedyncze i podwójne, uszczelki, wywiewki, kołnierze gumowe - przejście przez dach, rury białe o średnicach 32 i 40 mm, rury z kielichem, kolana, korki, mufy przesuwne, złączki dwukielichowe, redukcje, trójniki.
1083. Złączki zaciskowe skręcane w zakresie średnic 16 mm do 110 mm przeznaczone do łączenia rur PE dla sieci wodnych, zastosowań irygacyjnych oraz do łączy telekomunikacyjnych. Kształtki w zakresie średnic do 400 mm z PCV, C-PCV, PP, ABS. Zawory kulowe sterowane ręcznie i automatycznie, zawory membranowe, przepustnice oraz zawory zwrotne z PCV, C-PCV, PP, ABS. Kształtki z PE-HD elektrooporowe i kształtki bose w zakresie średnic 20 mm do 400 mm przeznaczone do sieci gazowych i wodnych. Sprzęgła metalowe, złącza kołnierzowe, łączniki montażowo-demontażowe, przejścia rurowe PE-Stal, przeznaczone do sieci gazowych i wodnych.
1084. Turbokompresory do napowietrzania oczyszczalni ścieków o wydajności w zakresie 1000 do 11000 metrów sześciennych na godzinę.
1085. Szafy termostatyczne.
1086. System sterowania zestawami pomp do sterowania do 4 pomp za pomocą jednego falownika. System w zależności od zapotrzebowania włącza i płynnie reguluje kolejne silniki pomp. Przemienniki częstotliwości o mocy nominalnej 04, 0,75, 1,5 i 2,2 kW zasilane jednofazowo i trójfazowo o mocy od 0,75 kW do 22 kW do płynnej regulacji indukcyjnych klatkowych silników trójfazowych w zakresie od 0,5 Hz do 400 Hz Wbudowana funkcja forsowania napięcia rozruchowego (BOOST) umożliwia rozruch silników pod obciążeniem. Normy ISO 9001 i 14001.
1086,5.
1087. Systemy rur kanalizacyjnych i wodociągowych. Rury ciśnieniowe z PVC o średnicach 90 do 450 mm, kształtki ciśnieniowe z PVC - złączki dwukielichowe, nasuwki kielichowe, łuki jednokielichowe, rury kanalizacyjne, kształtki kanalizacyjne, trójniki, zaślepki, redukcje, kształtki rewizyjne, nasuwki, złączki, tuleja ochronna. Rury osłonowe. Rury kanalizacyjne strukturalne, PROCOR łączone za pomocą pierścienia gumowego - trójniki kanalizacyjne, kształtki kanalizacyjne do rur strukturalnych, nasuwki kanalizacyjne, złączki ZZ, złączki WZ, studnie. Orynnowania dachu, rynny z PVC - dowolny element. Rury ciśnieniowe z PE PN-6 i PN-10 w zakresie średnic 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm.
1088. Detektor do lokalizacji rur niemetalowych, kamery TV do inspekcji rur i kanałów, wózek kamery. Pneumatyczne korki zatykające i przepływowe, mechaniczne korki rozprężne. Spiralowe urządzenia do czyszczenia rurociągów i kanalizacji - spirale ręczne na bębnie, spirale na wiertarkę elektryczną, elektryczne spirale do czyszczenia rurociągów i kanalizacji. Wysokociśnieniowe składane maszyny do czyszczenia kanalizacji obsługiwane jednoosobowo z silnikami 220 V, 380 V i spalinowe, ręczne na wózku dwukółce. Przyczepa do wysokociśnieniowego czyszczenia rurociągów i kanalizacji na silnik benzynowy lub elektryczny. Wysokociśnieniowe maszyny czyszczące montowane na samochodach dostawczych. Popychacz z włókna szklanego o średnicy 6, 8 i 10 mm.
1089. Elektromagnetyczne pompy dozujące płyny, sterowane manualnie lub mikroprocesorowo.
1090. Systemy uzdatniania wody. System dwukolumnowy - filtrowana, uzdatniona woda dostępna 24 godziny na dobę... nawet podczas płukania. Filtr nie wymaga energii elektrycznej, gdyż napędzany jest przepływającą wodą i jest całkowicie automatyczny. Jednoczesny przepływ przez obie kolumny. Typ mediów stosowanych w systemie: Węgiel aktywny - do usuwania z wody smaku, zapachu i koloru, zwykle związanych z obecnością chloru, jak również do usuwania osadów w przedziale 20-40 mikronów. Birm - granulowany materiał wykorzystywany przy usuwaniu z wody żelaza i/lub manganu, powodując powstawanie wodorotlenku żelaza, który sedymentuje i jest łatwy do odfiltrowania. Kalcyt - Kruszywo białego marmuru wykorzystywane do neutralizacji kwaśnych wód. Kalcyt w środowisku kwaśnym powoli rozpuszcza się przyczyniając się do podwyższenia pH. Zabezpiecza to rury i inne metalowe części przed korozją. Filtr ceramiczny - Tlenek minerału opracowany specjalnie jako wydajny filtr sedymentacyjny - 5 mikronów - do usuwania utlenionego żelaza i zawiesiny. Filtr AG - bezwodny krzemian glinu używany jako filtr sedymentacyjny do usuwania zawiesiny w przedziale 20-40 mikronów. System zmiękczania wody - system jest jedynym dostępnym nieelektrycznym i w pełni automatycznym urządzeniem. System składa się z dwóch kolumn połączonych specjalną głowicą, która automatycznie steruje regeneracją, płukaniem i kieruje strumień wody do odpowiedniej kolumny. W głowicy umieszczono przepływomierz, który dokonuje pomiaru ilości przepływającej przez urządzenie. Po uzdatnieniu uprzednio określonej ilości wody, zależnie od jej twardości w wyniku występowania w wodzie kationów wapnia, magnezu, żelaza, manganu i innych, system automatycznie rozpoczyna regenerację wyczerpanej kolumny przełączając strumień wody surowej do drugiej. Jedyną czynnością obsługi jest okresowe dodawanie soli. Automatyczny, elektryczny, kompaktowy system zmiękczania wody dla gastronomii oraz przy niskich poborach wody. System ultrafioletowej sterylizacji wody - niszczy bakterie, wirusy i glony w wodzie pitnej, technologicznej lub innych płynach bez użycia ciepła i środków chemicznych. Systemy filtrująco-zmiękczające bez użycia energii elektrycznej.
1091. Rury poliestrowe do przesyłania wody w zakresie średnic od 32 do 250 mm i paliw gazowych w zakresie średnic od 20 mm do 250 mm. Rury produkowane są z nieplastyfikowanego polichlorku winylu (PCW), polipropylenu (PP) i polietylenu niskociśnieniowego wysokiej gęstości (HDPE). Program produkcyjny obejmuje bogaty asortyment rur i kształtek z tworzyw sztucznych do budowy telekomunikacyjnej kanalizacji kablowej pierwotnej, wtórnej i rurociągów kablowych
1092. Kwasoodporne tworzywo zamiast stali. Kraty pomostowe wykonane z chemoodpornych żywic i syntetycznych włókien stosowane jako, pomosty robocze na instalacjach chemicznych, rusztowania robocze, platformy, pokrycia kanałów, siatki ochronne w urządzeniach elektrycznych, podesty na kominach przemysłowych, zabezpieczenia maszyn, stopnie schodów na pomostach. Zbiorniki magazynowe prostopadłościenne i cylindryczne, poziome i pionowe wykonane z wysokiej jakości żywic winylo-estrowych, izoflatowych lub epoksydowych wzmacniane włóknem szklanym. Umożliwiają bezpieczne składowanie różnorodnych substancji płynnych w tym również agresywnych. Zbiorniki transportowe - posiadają dopuszczenie KDT do transportu materiałów niebezpiecznych klas 3, 4.2, 4.3, 5.1, 6.1, 6.2, 8 i 9 wg. ADR/RID.
1093. Biologiczna oczyszczalnia ścieków. Dostępna w trzech wielkościach. Oczyszczalnie dla 200 do 8500 mieszkańców, o przepustowości 30 m3/dobę oraz 40, 55, 65, 90, 120, 170, 250, 300, 360, 400, 500, 700, 950, 1200, 1300 m3/dobę.
1094. Samozasysająca pompa peryferalna zasilana 220 V, pompa odśrodkowa 220 V, samozasysająca pompa do odwodnień zasilana 220 V, zestawy hydroforowe dla działkowców, domków jednorodzinnych itd. pracujące jedynie podczas odbioru wody, domowy zestaw hydroforowy z wysokiej jakości samozasysającą pompą ze stali nierdzewnej. Jednośrubowe pompy głębinowe zasilane 380 V. Wielostopniowe pompy głębinowe zasilane 220 lub 380 V. Peryferalne pompy głębinowe zasilane 220 lub 380 V. Wielostopniowe pompy głębinowe o średnicy 95 mm i 140 mm. Zatapialne pompy elektryczne do odwodnień, zatapialne plastikowe pompy do odwodnień, zatapialna pompa z rozdraniaczem, zatapialne pompy do ścieków, zatapialne pompy do odwadniania wykopów, zatapialne pompy do gnojowicy i brudnej wody, Kompaktowa automatyczna pompa, wyglądem przypominająca spłuczkę, do odprowadzania ścieków ze zlewów, WC, łazienki. W zależności od modelu, posiada przyłącza do WC, zlewozmywaka, wanny. Pompa pozwala na przepompowanie ścieków 4,5 m w pionie lub 50 m w poziomie. Ceramiczna muszla klozetowa z wbudowaną pompą rozdrabniającą Urządzenie to pozwala na używanie WC praktycznie w każdym miejscu bez ograniczeń technicznych i specjalnych nakładów inwestycyjnych. Zatapialna pompa membranowa. Samozasysająca przenośna pompa spalinowa. Ręczne pompy skrzydełkowe, Ręczna pompa do opróżniania beczek z olejów, benzyny, borygo - na korbę - doskonała dla warsztatów samochodowych i rolników. Ręczne pompy typu abisynka. Przeponowe zbiorniki wyrównawcze do CO. Wyłączniki pływakowe. Kompletne sterowanie pływakowe wraz z zabezpieczeniem do pomp z silnikami trójfazowymi. Silniki do pomp głębinowych SUMOTO. Węże tłoczne do pomp zatapialnych. Filtry do wody ATLAS. Wkłady do filtrów do wody sznurkowy 10 mikronów, węglowy, polifosfatowy chemiczny głownie do urządzeń.
1095. Kształtki z tworzywa sztucznego do gazu (żółte) i wody (niebieskie) oraz uniwersalne (czarne). Elektrozgrzewarki do rur z tworzywa (możliwość wynajmu). Trójnik siodłowy z nawiertką.
1096. Separatory koalescencyjne benzyn przeznaczone do oczyszczania wód zanieczyszczonych związkami ropopochodnymi. Separatory olejów mineralnych. Separatory olejów mineralnych ze zintegrowanym osadnikiem. Odstojniki szlamowe, Separatory tłuszczów roślinnych i zwierzęcych. Separatory tłuszczów roślinnych i zwierzęcych ze zintegrowanym osadnikiem. Segmentowe szczelne studnie rewizyjne uszczelniane uszczelką FORSHEDA. Korytka odwadniające. Żeliwne pokrywy kanalizacyjne do studzienek rewizyjnych, kratki ściekowe uliczne.
1097. Plastikowa pompa z wyłącznikiem pływakowym.
1098. Detektor wielogazowy do wykrywania siarkowodoru, tlenku węgla, amoniak, freony, tlenek etylenu, chlor, tlenek azotu, dwutlenek azotu, dwutlenek siarki, wodór, cyjanowodór, ozon, tlen, dwutlenek węgla, gazy palne. Kontroluje sumaryczne stężenie substancji toksycznych. Detektory nieszczelności instalacji gazowej. Wykrywają gazy palne - metan, benzyny, n-butan, n-pentan, n-heksan, n-oktan, metanol, etanol, alkohol izopropylowy, aceton, acetylen, amoniak, cykloheksan, ksylen, styren, toluen, wodór, inne. Detektory przenośne. Mierniki jednogazowe. Mierniki wielogazowe.
1099. Rury do instalacji wodnych z niebieskiego MDPE oraz elementy złączne o średnicach od 20 mm do 63 mm stosowanych do wykonywania podziemnych rurociągów wody pitnej. Polietylenowe rury i złączki o niskiej gęstości z czarnego MDPE. Drogowe kanały ściekowe z HDPE, Wielkośrednicowe dwuścienne przepusty drogowe i studzienki kanalizacyjne. Dwuścienne systemy drenażowe z PVC, uniwersalne złącza elastyczne. Podziemne ściekowe systemy drenażowe wykonane z gładkościennych rur PVCu, podziemne systemy osłonowe, Jednościenne karbowane rury z polipropylenu oraz rury z PVCu.
1100. Elektromagnetyczne pompy dozujące, Membranowe pompy z napędem silnikowym. Stacje dozowania z PE-HD o objętości 60, 120, 250, 500 i 1000 dm z pompą i mieszadłem oraz zespołem czerpalnym z czujnikami poboru. Automatyczne stacje zarobowe polielektrolitów. Stacja przygotowania polimerów. Stacja zarobowo-dozująca. Dwukanałowy regulator pH. Dwukanałowy regulator ORP (redox). Elektrody pomiarowe pH, redox.
1101. Młoty hydrauliczne, przenośne stacje zasilania. Minikoparki.
1102. Minikoparki gąsienicowa.
1103. Biologiczne oczyszczanie różnego typu zanieczyszczeń przy pomocy specjalnie przygotowanych hodowli mikroorganizmów. Biologiczne czyszczenie gruntu skażonego substancjami ropopochodnymi. Biologiczne czyszczenie ścieków przemysłowych. Biologiczne czyszczenie ścieków bytowo-gospodarczych. Biodegradacja lagun osadowych. Biologiczne czyszczenie OBF-ów. Biologiczne czyszczenie kanalizacji. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Kompostowanie odpadów. Środki przeciwpienne. Koagulacja i flokulacja. Preparaty mikrobiologiczne do oczyszczania ścieków - DBC Plus - skutecznie oczyszcza ścieki zawierające wielocząsteczkowe węglowodany, skrobie, produkty ropopochodne, fenol i jego pochodne, węglowodory aromatyczne. Stosowany do redukcji toksycznych stężeń amoniaku w gnojowicy - utlenia amoniak do azotanów. ENVIRO-ZYME - służy do czyszczenia kanalizacji oraz likwidacji nieprzyjemnych zapachów - niezwykle skuteczny. DB-X 200 - służy do szybkiej degradacji tłuszczów zwierzęcych i roślinnych oraz innych substancji organicznych. BIOZYN 300 i 301 - bakteryjny preparat do wspomagania biodegradacji substancji trudno rozkładalnych w tym substancji powierzchniowo czynnych - smarów, tłuszczów węglowodanów. FAST START - przekształca złogi organiczne (tłuszcze) w substancję rozpuszczalną w wodzie, które następnie są rozkładane przez zawarte w preparacie mikroorganizmy. DOCTOR DRAIN - bakleryjno-enzymatyczny preparat stały przeznaczony do szamb i kanalizacji, stosowany jako uniwersalny środek czyszczący szamba, rury kanalizacyjne, i systemy drenażowe poprzez rozkład resztek organicznych (fekalia, białka tłuszcze, papier, detergenty, skrobię itp.) Ogranicza również powstawanie przykrych zapachów. PREMEOX - preparat stały (proszek) jest źródłem tlenu. Niezwykły środek zapewniający kontrolowaną reakcję uwalniania tlenu w środowisku naturalnym i przemyśle w procesach oczyszczania ścieków, oczyszczania osadów, aktywacji biomasy, kompostowania. ODOR CIDE - Likwiduje przyczyny powstawania nieprzyjemnych zapachów (merkaptany, amoniak, trójmetyloaminy, H2S) Niezwykle skuteczny.
1104. Odżelaziaczo odmanganiacze mają zdolność usuwania żelaza 30 mg/l, mangan 3 mg/l, siarkowodór 5 mg/l oraz kwasy humusowe (tanina) 0,5 mg/l. Kolumny filtracyjne z węglem aktywnym. Wymienniki jonitowe i zmiękczacze wody. Proces zmiękczania polega na wymianie jonów soli wapnia i magnezu na jony sodu lub potasu usuwając związki wapnia i magnezu znane jako kamień. Systemy membranowe - odwrócona osmoza dla odbiorców indywidualnych od 100 dm na dobę, Kolumny filtracyjne z płukaniem wstecznym złóż wielomedialnych. Obudowy filtrów przepływowych oraz wymienne wkłady filtracyjne. Sterylizatory UV z wziernikiem pracy lampy. Przepływowy system redukcji gazów. Stacje elektrodejonizacji i selektywnej wymiany membranowej. Dystrybutory publiczne i dozowniki wody. Rafineria - urządzenie filtracyjne pochłaniające 99% chloru z wody, usuwa żelazo, ołów, metale ciężkie i drobnoustroje. FILTR PRYSZNICOWY – oczyszcza wodę, usuwając 99% chloru nieprzyjemny zapach i osady. Podczas kąpieli wchłaniamy z wody 100 razy więcej szkodliwych związków przez wdychanie i absorpcję skóry. Pięcio mikronowe, sedymentacyjne wkłady harmonijkowe, piankowe, filcowe i sznurkowe. Filtry jednostopniowe naszafkowe, dwustopniowe i trzystopniowe montowane w szafce zlewozmywakowej z własną wylewką usuwają chlor, związki żelaza, zanieczyszczenia mechaniczne, pestycydy, zły smak i zapach. Czterostopniowy system odwróconej osmozy. Stopień pierwszy - pięciomikronowy filtr sedymentacyjny usuwa osady, zawiesiny, cząstki stałe. Stopień drugi - filtr węglowy, usuwa chlor, nieprzyjemny smak i zapach, szkodliwe związki wielopierścieniowe, i ich pochodne. Stopień trzeci - proces odwróconej osmozy - polega na przeciskaniu przez pory membrany cząsteczek mniejszych 5000 razy od bakterii. Usuwa azotany, metale ciężkie, benzen, pierwiastki promieniotwórcze, fenole, bakterie i wirusy. Stopień czwarty - filtr węglowy, końcowy - usuwa gazy i substancje lotne, które mogą przedostać się przez membranę osmotyczną.

Następna strona

 

Artom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Romuald Pociej
76-200 Słupsk, ul. Mieszka I, 6C, lok. 1
tel. kom. 601 68 11 10
e-mail:
artom@artom.com.pl
e-mail:
artom@pro.onet.pl
www.sklep.artom.com.pl
www.artom.com.pl