19

Wstecz           Następna strona
  1263. Sprężarki, agregaty sprężarkowe, sprężarki tłokowe, śrubowe, kompresory przewoźne, dmuchawy walcowe, narzędzia z napędem pneumatycznym.
1264. Napędy hydrauliczne. Maszyny sterowe typu tłokowego do napędu sterów statków o nieograniczonym rejonie pływania. Pompy śrubowe, transportowe niskociśnieniowe do transportu czynnika posiadającego własności smarne. Pompy śrubowe średniociśnieniowe do pracy w zanurzeniu oraz do bezpośredniego montażu na wale silnika bez pośrednictwa sprzęgła. Cylindry hydrauliczne (siłowniki hydrauliczne) dwustronnego działania z tłoczyskiem jednostronnym o mocowaniu wahliwym (25 MPa). Zakres wielkości 40/22*50 do 280, 160*2400. Silniki hydrauliczne obiegowo krzywkowe wolnoobrotowe wysokomomentowe (16MPa). Drzwi wodoszczelne do statków itp. o szerokościach - 600mm, 750, 900, 1000, 1200mm i wysokości 1200mm, 1400, 1600, 1800, 2000mm. Wciągarki kotwiczno-cumownicze z napędem hydraulicznym.
1265. Tokarki uniwersalne kłowo-uchwytowe oraz kłowo-uchwytowe sterowane numerycznie. Półautomatyczne tokarko-kopiarki. Tokarki uchwytowe sterowane numerycznie z wrzecionem przechwytującym.
1266. Falowniki Hitachi. od 0,2kW do 1,5MW. Sterowniki PLC Hitachi. Motoreduktory, soft-starty. Silniki elektryczne jednofazowe i trójfazowe nowe i po remoncie o mocy 0,09kW-300kW. Transformatory olejowe o mocy do 1600kVA. Silniki elektryczne o nietypowych parametrach znamionowych, z nietypowym wałkiem, momentowe, prądu stałego z wirującym stojanem, do pomp głębinowych. Komutatory i pierścienie ślizgowe na indywidualne zamówienia, o średnicy 30-350mm, długoci 30-250mm. Elektryczne urządzenia rozdzielcze i sterownicze.
1267. Elektronarzędzia Bosch, Black&Decker, DeWalt, Makita, Celma, Metabo, Perles. Narzędzia ręczne, hydrauliczne, pneumatyczne Stanley, Usag, Virax, Egamaster, Gav, Comaria, Force. Sprężarki tłokowe olejowe i bezolejowe, śrubowe, Sprężarki stomatologiczne. Osuszacze powietrza.
1268. Silniki prądu stałego przystosowane do zasilania z przekształtników tyrystorowych. Wykonane jako silniki obcowzbudne (IP 23S).
1269. Elektrobębny. Odlewy aluminiowe (wentylatory silników elektrycznych).
1270. Pompy próżniowe - łopatkowe bezolejowe. Kanałowe pompy próżniowe/sprężarki - bezolejowe. Sprężarki łopatkowe bezolejowe.
1271. Krawędziarko zaginarki mechaniczne i ręczne, nożyce gilotynowe hydrauliczne - modele 3006/8mm do 4016/18mm. Prasy krawędziowe o długości gięcia od 3100mm do 8000mm, wycinarki do blach. Zwijarki do blach - modele 1550-10mm, 2050-14mm, 2550-18mm, 4050-5mm. Maszyny do obróbki plastycznej blach. Profilarko rozkrawarka do produkcji siatek. Nożyce do cięcia kształtowników i wykrawania otworów. Wycinarki do blach (np. naroży).
1272. Uchwyty wiertarskie z gniazdem stożkowym. Uchwyty wiertarskie z gniazdem gwintowanym. Uchwyty wiertarskie bezkluczykowe i kluczykowe o zakresie mocowania wierteł 0,5-10mm, 1,5-13, i 3,5-16mm.
1273. Narzędzia skrawające specjalne - noże kształtowe ze stali szybkotnącej i z węglików spiekanych, wiertła kształtowe, rozwiertaki, pogłębiacze ze stali szybkotnącej i z wkładami z węglików spiekanychobciągacze diamentowe jednoziarniste. Narzędzia do obróbki plastycznej - wykrojniki, tłoczniki, kształtowniki, dziórkowniki i inne. Matryce do kuźniarek ze stali narzędziowych i węglików spiekanych. Narzędzia kuzienne do pracy na gorąco, także z elementami pokrytymi stellitem. Formy wielogniazdowe do tworzyw sztucznych, oprzyrządowanie specjalne do obrabiarek. Części obrabiarek o małych gabarytach. Przyrządy pomiarowe. Usługi - obróbka cieplna,stali, lutowanie i osadzanie ziarna diamentowego, ostrzenie narzędzi skrawających i narzędzi diamentowych, ostrzenie pił tarczowychstalowycu ośrednicy 1200mm. Elektrodrążenie wgłębne. Wycinanie drutem. Napawanie stellitami.
1274. Maszyny jubilerskie, polerki, diamenciarki itp.
1275. Ściernice i narzędzia ścierne produkcji CARBORUNDUM ELECTRITE. Narzędzia skrawające (płytki wymienne z węglika) produkcji PRAMET.
1276. Zawiesia linowe, zawiesia pasowe, zawiesia wężowe, zawiesia łańcuchowe. Chwytaki (uchwyty do podnoszenia elementów o różnych kształtach i ciężarach), elementy nośne.
1277. Wiertarki, nasadki, stojaki, wyposażenie wiertarek, młotki udarowe, wyposażanie młotków, polerki elektryczne, wyposażenie polerek i szlifierek, Narzędzia elektryczne do obróbki drewna, wyposażenie narzędzi do obróbki drewana. Nożyce i wycinarki, wyposażenie nożyc i wycinarek, mieszarki.
1278. Kanistry metalowe malowane zewnątrz i wewnątrz lub tylko zewnątrz (Kanister metalowy).
1279. Kabiny do natryskowego czyszczenia powierzchni (piaskarki). Kombinezony pistolety do piaskowania i kuleczkowania. Filtry wyłapujące pył.
1280. Półautomatyczny demineralizator. Urządzenia odwróconej osmozy z przeznaczeniem dla szpitali i centrów dializy, labolatoriów, producentów żywności, kotłowni, przemysłu itp.
1281. Korpusy i elementy do form - znormalizowane. Elementy znormalizowane do tłoczników. Sprężyny do tłoczników. sprężyny gazowe. Urządzenia gwintujące. Płyty stalowe do form i tłoczników. Płyty aluminiowe do form i tłoczników, wytrzymałe jak stal, trzykrotnie lżejsze od stali.
1282. Woreczki do pakowania próżniowego różnych produktów z folii PA/PE (90 mikronów) i inne. Woreczki bezbarwne, woreczki z nadrukiem uniwersalnym, woreczki z nadrukiem indywidualnym, woreczki z nadrukiem międzywarstwowym.
1283. Elementy napędów mechanicznych, elementy napędów elektrycznych, zabezpieczeń elektrycznych, elementy do transportu hydraulicznego i pneumatycznego. Reduktory, motoreduktory, przekładnie bezstopniowe pasowe, sprzęgła elestyczne, sprzęgła zębate, sprzęgła hydrauliczne. Hamulce i sprzęgła cierne tarczowe elektromagnetyczne i pneumatyczne, wolne koła i hamulce przeciwpowrotne, siłowniki elektryczne, systemy transportu liniowego, toczne napędy śrubowe, układy sterowania naprężania taśmy, serwomotory, silniki krokowe, układy wspomagania i przemienniki częstotliwości. Elementy grafitowe i weglografitowe, elementy do ciągłego odlewania, elektrody do obróbki elektroerozyjnej. Zabezpieczenia układów półprzewodnikowych - zabezpieczenia sieci i silników elektrycznych, bezpieczniki wysokiego napięcia. Magnesy trwałe ferrytowe, ferrytowe elastyczne, ziem rzadkich. Produkty posiadają certyfikaty ISO 9001.
1284. Weże i złącza dla przemysłu. Węże do wody i powietrza - gumowe, z tworzywa niskociśnieneiowe i wysokociśnieniowe. Węze do pary wodnej nasyconej i do pary wodnej przegrzanej. Węże spożywcze, do substancji płynnych i półpłynnych do substancji stałych. Węże chemiczne - dla przemyslu chemicznego, węże do farb i lakierów, węże do środków ochrony roślin. Węże paliwowe - dla przemysłu wydobywczego, rafinerii, węże do cystern, statków, stacji benzynowych. Węże do asfaltu. Węże wentylacyjne i odciągowe, do transportu pyłów wiórów i granulatów. Węże specjalne - teflonowe, kompozytowe, ztalowe, silikonowe, do wysokich ciśnień i temperatur. Węże wysokociśnieniowe dla ciśnień statycznych i dynamicznych, dla cisnień polsacyjnych, dla ultrawysokich ciśnień. Węże przemyłowe do betonu, granulatów, piasku, cementu, żwiru, ziarna i innych ścierających elementów. Obejmy do węży - stalowe ocynkowane i kwasoodporne, żeliwne, aluminiowe. Końcówki do węży wysoko i niskociśnieniowych z gwintami metrycznymi, BSP, JIC. ze stali ocynkowanej i kwasoodpoprnej. szybkozłącza i złącza wszelkiego rodzaju. Prasy zaciskowe, przecinarki, skrawarki, linie do produkcji przewodów wysokociśnieniowych, bębny z wężami, pistolety do wody. Pneumatyka - Napędy pneumatyczne, zawory pneumatyczne, osprzęt pneumatyki, złącza oraz zespoły przygotowania powietrza, zawory dławiące, minisiłowniki o średnicy tłoka 8mm 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm. Możliwa praca bezolejowa. Siłowniki wkręcane jednostronnego działania. Siłowniki Compact fi 12 do fi 100mm. Pneumatyczne beztłoczyskowe napędy liniowe. siłowniki z podwójnym tłoczyskiem. Siłowniki wahadłowe. chwytaki, minizawory pneumatyczne, zawory elektromagnetyczne, wyspy zaworowe. Elementy przygotowania powietrza. Szybkozłącza dla maszyn formierskich, złącza banjo ”D”, złączki z pierścieniem zacinającym, szybkozłącza ”C”.
1285. Płyty i uszczelki (zamienniki tektury azbestowej) stosowane jako izolacja termiczna w zakresie temperatur 750 do 1500 stopni C. z materiałów Nefalit 5, Nefalit 7, Nefalit 11, Nefalit 16, Nefalit BiO, nefalit Aluminium, Nefaver, Nefacier, Nefalight. Sznury, pakunki oraz liny z materiałow typu E-glass (500 stopni C), HT-glass (750 stopni C), z materiału ceramicznego (800 stopni lub 1200 stopni C), silikatowego (1000 stopni C). Taśmy termoizolacyjne o grubości 2, 3, 5, 6, 8, mm i szerokoście 20 do 1000 mm. Węże i koszulki izolacyjne o średnicy 6 do 100 mm. Tkaniny izolacyjne wykonane z w/w materiałów wykorzystywane między innymi jako osłony termiczne lub pokryte warstwą folii alumuniowej z przeznaczeniem na kompensatory. Wełny, moduły i papiery ceramiczne odporne na temperaturę 1260, 1400, 1600 stopni Celjusza. Kleje i masy wysokotemperaturowe, Sznury, taśmy oraz węże dla przemysłu szklarskiego. Tkaniny aeracyjne.
1286. Odlewnia metali. Odlewnia precyzyjna. Biuro konstrukcyjne z komputerowym systemem konstruowania odlewów. Modelarnia i narzędziownia wykonująca modele, rdzennice, i matryce na modele woskowe. Obróbka cieplna i mechaniczna odlewów. Odbiorca otrzymuje element gotowy do użycia lub do montażu. Odlewnia piaskowa z formami wykonywanymi ręcznie lub na formierkach do odlewów o masie 1 do 200 kg z żeliwa sferoidalnego, staliwa węglowego i stopowego oraz odlewy z czystej miedzi, mosiądzu lub brązu do 60 kg. Produkcja odlewów dla hydrauliki siłowej, odlewy odporne na ścieranie, odlewy odporne na wysokie temperatury. Odlewnia precyzyjna wykonuje odlewy od 3 do 1500 gramów z żeliwa szarego i stopowego, żeliwa sferoidalnego ferrytycznego, perlitycznego i ADI, odlewy ze staliwa węglowego, staliwa nisko i wysokostopowego, czystej miedzi, brązów, mosiądzów, stopów kobaltu.
1287. Elementy grzejne metalowe do wszystkich typów pieców. Silitowe elementy grzejne. Grafitowe i molibdenowe elementy grzejne do pieców próżniowych. Oprzyrządowanie odlewane ze stopów żaroodpornych - różnego rodzaju tace, tory rolkowe transportu wsadu, kosze odlewane znacznie odporniejsze na odkształcenia. Wirniki mieszarek atmosfery w piecach. oprzyrządoawanie segmentowe do pracy w wysokich temperaturach. Retorty pieców wgłębnych, retorty do generatorów, pokrywy pieców wgłębnych. Odlewane odśrodkowo oraz ceramiczne rury promieniujące. Mufle. Płyty denne pieców komorowych. Kosze spawane. grafitowe części do pieców próżniowych.
1288. Produkcja zbiorników i urządzeń specjalnych. Armatura i urządzenia instalacyjne ze stali kwasoodpornej. Pierścień gwintowany do spawania 25, 40, 50 i 70 mm. Pierścień płaski do spawania 25 do 70 mm. Nakrętka 25 do 70 mm, złącze do spawania 25 do 70 mm, końcówka do węża kwasoodporna 25, 40, 50 70 mm. Do wyboru szeroki asortyment produktów ze stali kwasoodpornej - króćce DN 10 do DN 100, obejmy do 100 mm, kolanka i trójniki czwórniki do spawania DN 10 do DN 100, zawory, złącza kołnierzowe, łuki z nakrętką gwintowane, złączki redukcyjne, zawory kulowe kwasoodporne, zawory trójnikowe klapowe, rury DN 10, 20, 25, 32, 40, 50, 65, 80, 100, 125, 150 i 200 mm. Wziernik z króćcem do spawania. Kołnież do spawania DN 10 do DN 200.
1289. Marek Kutkowski przedstawiciel Handlowy. Płytki skrawające, narzędzia z płytkami i narzędzia z węglików spiekanych do toczenia, wiercenia, frezowania.
1290. Papier żaroodporny z włókien aluminium-krzemowych stosowany do temperatury 1100 stopni C. Płyty z włókien glinokrzemianowych dla temperatur Standard 1260 stopni C i Super 1430 stopni C. Wysokotemperaturowe U-moduły i maty z włókien glinokrzemianowych. Lekkie i sztywne kształtki dla odlewnictwa itp. wytrzymujące temperaturę 1430 stopni C. Wolna wełna z włókien glinokrzemianowych odporna na wysokie temperatury do 1230 stopni C.
1291. Wodomierze skrzydełkowe jednostrumieniowe i wielostrumieniowe. Wodomierze śrubowe z poziomą lub pionową osią wirnika. Wodomierze specjalnego przeznaczenia - wodomierze studzienne, wodomierze hydrantowe, wodomierze sprzężone, Przepływomierze do irygacji dostępne w wersji z nadajnikiem impulsów. Skrzydełkowe przetworniki przepływu do ciepłomierzy - jednostrumieniowe i wielostrumieniowe. Śrubowe przetworniki przepływu do ciepłomierzy. Ciepłomierze elektroniczne. Zwężki wenturiego fi 200, 300, 400, 500. Zestawy do dozowania wody. Chlorator, chlorator morski. Zestaw zdalnego zliczania objętości. Zestaw zdalnego pomiaru strumienia objętości. Zestaw zdalnego zliczania objętości i poniaru strumienia objętości jako jedno urządzenie. Przekładnia ślimakowa.
1292. Ciśnieniomierze ogólnego przeznaczenia do pomiaru ciśnienia cieczy, ciśnieniomierze chłodnicze. Ciśnieniomierze do pomiaru niskich ciśnień. Ciśnieniomierze do pomiaru cieczy gorących. Manometr elektroniczny zwykły. Manometr elektroniczny z programatorem. wskaźnik ciśnienia do pojazdów samochodowych. Ciśnieniomierze tablicowe. Ciśnieniomierze z nadajnikami i miernikami wtórnymi. Wskaźniki potrójne do pomiaru ciśnienia i temperatury. ciśnieniomierze w obudowie kwadratowej. Ciśnieniomierze wstrząsoodpornie wypełnione gliceryną. Ciśnieniomierze do pomiaru cieczy z urządzeniami stykowodźwigniowymi. Wskaźniki podwujne do pomiaru ciśnienia i temperatury wody w urządzeniach grzewczych. Wskaźnik ciśnienia o małej średnicy obudowy. Termometry manometryczne zwykłe., termometry bimetaliczne, termometry manometryczne wskazujące z urządzeniem stykowodźwigniowy, Termometry manometryczne wskazujące z nadajnikiem potencjometrycznym. Termometry bimetaliczne opaskowe dla przypinane do rur ośrednicy 3/8 do 1i1/2. termometry odległościowe zwykłe i parowe. Próbniki ciśnienia sprężania ręczne do silników spalinowych niskoprężnych. Manometry ręczne do sprawdzania ciśnienia w ogumieniu pojazdów.
1293. Sprzęgła i hamulce elektromagnetyczne. Sprzęgła i hamulce pneumatyczne. Wolne koła i hamulce przeciwpowrotne. Siłowniki elektryczne liniowe (lewarkowe). Toczne napędy śrubowe. Systemy transportu liniowego. Układy sterowania naprężania taśmy. Serwomotory, silniki krokowe.
1294. Materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych, atramentowych, kserokopiarek. Etykiety, papiery, folie, oprogramowanie.
1295. Hydraulika siłowa siłowniki teleskopowe i inne.
1296. Meble laboratoryjne.
1297. Teflon w różnej postaci.
1298. Czujnik kontroli położenia tłoka (kontaktronowy) do sterowania siłownikami.
1299. Elektrobębny średnica - fi 165, fi 219, fi 315, fi 400, fi 500 o mocy od 0,2 do 22kW (30kW) i szerokości bębna 450 do 1600 mm. Prędkość obwodowa od 0,05 do 3,15 metra na sekundę. Bębny napinające o średnicy jak wyżej.
1300. Tonery firmy KMP do drukarek i kserokopiarek. Atramenty i artykuły biurowe.
1301. Nalewarka, urządzenie dozujące 100ml do 1100ml.
1302. Siłowniki, zawory, szybkozłącza, przewody poliuretanowe do złączy wtykowych, złącza wtykowe, elementy i zespoły przygotowania sprężonego powietrza. Hydraulika Parker.
1303. Mikamit i materiały do grzałek i grzejnictwa.
1304.
1305. Odwadniacze.
1306. Wykonywanie uszczelek na podstawie dostarczonych wzorów bądź rysunków z gumy kolorowej i olejoodpornej. Uszczelki gumowe i silikonowe do urządzeń krajowych i zagranicznych. dla przemysłu mleczarskiego, piwowarskiego, winiarskiego, spirytusowego, cukierniczego, mięsnego, drobiarskiego.
1307. Opakowania z tworzyw sztucznych od 180 ml do 5000 ml. Butelki na keczup, pojemniki do pasty do butów w płynie z gąbką, butelki do kosmetyków, chemii gospodarczej.
1308. Węże świetlne, iluminacje, dekoracje świąteczne w postaci zatopionej w miękkim PCV instalacji oświetleniowej składającej się z niewielkich żaróweczek. Instalacja wraz z żaróweczkami jest szczelnie zatopiona w miękkim PCV. Dostępne w różnych kolorach duży wybór gotowych wzorów świątecznych, noworocznych itp. Specjalistyczna taśma z gniazdami do żarówek o mocy 10W lub 15W na zwykły gwint E27.

Następna strona

 

Artom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Romuald Pociej
76-200 Słupsk, ul. Mieszka I, 6C, lok. 1
tel. kom. 601 68 11 10
e-mail:
artom@artom.com.pl
e-mail:
artom@pro.onet.pl
www.sklep.artom.com.pl
www.artom.com.pl