29

Wstecz           Następna strona
 

1734. Konwie do mleka, kanki do mleka
1735. Nici do zszywania worków — poliester w kolorze białym. Zalecane igły 130/140. Nawój 1000m o wadze 0,20kg, nawój 3000m o wadze 0,60 kg, nawój 6000m o wadze 1,20kg. Nici w dowolnym kolorze.
1736. Przędza jutowa 280/1, 440/1, 440/5, 460/5, 740/3, 740/6, 1000/2 i inne. Tkanina jutowa o gramaturze od 80g/m2 do 350g/m2. Filc jutowy o gramaturze do 1400g/m2 i grubości 8-12 mm. Szerokość do 180cm. Tkanina sizalowa strzyżona w nawojach 15 kg. Linka sizalowa 7mm 3-żyłowa.
1737. Uszczelnienia
1738. Jonnesway
1739. JOHN GUEST GmbH
1740. Dostawy prętów tłoczyskowych i rur.
1741. Taśma oporowa walcowana na zimno — odpowiednik ALKROTHAL. Taśma oporowa walcowana na zimno — odpowiednik KANTHAL D.
1742. Kompresor rotacyjny łopatkowy chłodzony powietrzem.
1743. Filtry powietrza itp.
1744. Produkcja zbiorników ciśnieniowych.
1745. Lutownice i stacje lutownicze. Urządzenia do montażu i demontażu. Lutownice gazowe. Obcinaczki. Szczypce. Przyrządy do zdejmowania izolacji. Pęsety. Wkrętaki. Preparaty chemiczne i akcesoria do czyszczenia po lutowaniu. Past topniki i spoiwa lutownicze. Systemy pomiaru pasty. Stoły serwisowo-produkcyjne. Wózki i szafy. Pochłaniacze dymów przy lutowaniu. Automaty i manipulatory do montażu elementów SMD. Piece przepływowe i komorowe. Drukarki szablonowe, urządzenia do kształtowania i liczenia elementów. Zabezpieczenia antystatyczne. Lupy podświetlane. Lampy do oświetlenia miejsc pracy. Systemy wizyjne. Rentgen do sprawdzania BGA po lutowaniu. Urzędzenie kontrolno-pomiarowe. Urządzenia do kształtowania elementów przewlekanych. Gorąca fala i wanna cynowa. Ramy do montażu elementów przewlekanych.
1746. Siatka opakowaniowa do owijania maszynowego i ręcznego produktów wymagających dopływu powietrza oraz produktów przemysłowych. Stosowana przy paletyzowaniu, owoców i warzyw w workach, skrzynkach, pudełkach kartonowych oraz dowolnych spaletyzowanych produktów. Siatka dzięki funkcji „pamięci” stale utrzymuje potrzebny naciąg nawet do 30% naciągu.
1747. Przenośniki taśmowe. Komponenty do budowy przenośników taśmowych, pełna paleta komponentów. Segmenty z twożywa, profile aluminiowe. Narzędzia montażowe i akcesoria.
1748. Zakrętki do butelek. Nakrętki aluminiowe do butelek. Zakrętki do butelek z wódką. Zakrętki do butelek z winem. Korki niekapki — niekapek. Ograniczniki wylewu — stabilizator wylewu z butelki 28 mm IT. Stabilizator wylewu z butelki 28 mm CA, 30 mm CA, 31,5 mm CA. Ogranicznik wylewu z butelki typu NOREKO.
1749. Maszyny pakujące do produktów stałych. Maszyny pakujące do produktów granulowanych. Maszyny pakujące do produktów rozdrobnionych. Maszyny pakujące do produktów galaretowatych. Maszyny pakujące do produktów płynnych. Maszyny pakujące w opakowania jednostkowe i zbiorcze. Owijarki folią termokurczliwą z obkurczaniem w goroncym tunelu.
1750. Butelki w koszach. Gąsiory w koszach wiklinowych. Gąsiory szklane w koszach plastikowych. Butelki „Galon”. Balony szklane w koszach plastikowych wąskootworowe. Balony szklane w koszach wiklinowych. Balony szklane w koszach drewnianych. Rurki fermentacyjne. Korki naturalne do balonów i butelek. Korki silikonoiwe. Korki gumowe do butelek. Korki do szampana. Lak do korków. Koszyczki metalowe do win musujących. Metalowe kapsle do butelek. Butelki ozdobne. Butelki ozdobne z kranikiem. Butelki ozdobne z korkiem. Beczułki szklane. Butelki z zapinką. Słoje. Słoje z zapinką. 0,2L do 4L. Kapslownice. Korkownice. Termoobtapiarki do kapturów. Stojaki na butelki. Koszyki na butelki. Maszynka do mycia butelek. Drylownice. Sokowniki. Akcesoria do sokownika. Przewody silikonowe do sokownika fi 8 fi 10 x 30cm. Przewody igielitowe do sokownika. Wyciskarki do owoców. Destylarki miedziane. Ramowe prasy do wyciskania soków z owoców. Rozdrabniarki do owoców. Drożdze do wina. Preparat do robienia piwa. Komplet do fermentacji piwa.
1751. Jelita wieprzowe. Jelita baranie.
1755. Koła i wałki metryczne aluminiowe wykonane z otworem wstępnym. Podziałka T2, T5, T10, CT5, CT10. Wałki zębate 120mm — 160 mm. Kołnierze boczne do kół. Koła do pasów klinowych SPZ, SPA, SPB, SPC jedno i wieloklinowe o średnicy od 40 mm do 1250 mm z otworem TaperLock, z otworem na tuleje RCK. Koła PPV-J, PPV-L 8, 12, 16 rzędowe. Srednica kół 40 mm — 315 mm. Sprzęgła z wkładką elestomerową. Tuleje rozprężno-zaciskowe RCK. Poślizgowe ograniczniki momentu. Koła łańcuchowe z piastą 8-76. Tarcze łańcuchowe z piastą 8-125. Wykonane ze stali C432, C45. Koła łańcuchowe nierdzewne. Koła łańcuchowe utwardzaneHRC 45-53. Koła łańcuchowe łożyskowane. Koła łańcuchowe z otworem Taper Lock. Koła łańcuchowe do łańcuchów transportowych. Koła łańcuchowe żeliwne jedno, dwu i trójrzędowe o podziałce 3/8” — 2”. Koła i listwy zębate. Koła zębate stożkowe o zębach prostych lub spiralnych. Koła zębate pasowe POWER GRIP®. Wałki zębate pasowe POWER GRIP®. Koła i wałki pasowe HTD®. Koła i wałkizębate pasowe GT®. Koła i wałki zębate pasowe POLY CHAIN GT®. Łańcuchy rolkowe QRC, RCX. Polietylenowe prowadnice łańcuchów o profilach T, T2, T3, E, K, U, KG, CT, CT2. Profile nierdzewne typu C. Akcesoria montażowe — Kołnierze do pasowych kół zębatych. Tuleje stożkowe Taper Busch. Płytki do łączenia pasów. Piasty do mocowania kół. Pierścienie zaciskowe do pozycjonowania kół. Podkładki. Pasy zębate GATES. Pasy klinowe Z. Pasy klinowe B. Pasy klinowe SPA. Pasy klinowe SPB. Pasy klinowe SPZ. Pasy klinowe SPC. Pasy klinowe XPZ. Pasy klinowe XPA. Pasy klinowe XPB. Pasy klinowe XPC. Pasy klinowe PPV-J. Pasy klinowe PPV-L. Motoreduktory ślimakowe. CHM — przekładnia z kołnierzem IEC. CHMR — Reduktor. CHME — przekładnia z kołnierzem IEC i przedłużonym wałkiem ślimaka 9 wielkości mechanicznych. CHPTC — przystawki walcowe. Podwójne przekładnie ślimakowe. Kołnierze montażowe przekładni. Ramiona reakcyjne. Wałki zdawcze jednostronne. Wałki zdawcze dwustronne. Tuleje redukcyjne. Osłony piasty ślimacznicy.
1756. Produkty ze stali nierdzewnej. Drzwi nierdzewne przemysłowe. Drzwi nierdzewne chłodnicze. Drzwi ze stali nierdzewnej mroźnicze. Akcesoria do drzwi przesuwnych i zawiasowych. Drzwi wahadłowe nierdzewne oraz z polietylenu jedno skrzydłowe i dwuskrzydłowe. Listwy ozdobne dekoracyjne ze stali nierdzewnej, Narożniki ozdobne ze stali nierdzewnej. Wykończenia narożników ścian nierdzewne. Kratki ściekowe nierdzewne. Kanały ściekowe nierdzewne. Nierdzewne odwodnienia liniowe. Kratki ściekowe fi 10 z możliwością zamknięcia kanalizacji. Stoły produkcyjne dla przemysłu cukierniczego. Stoły rozbiorowe jedno i dwustanowiskowe ze stali nierdzewnej. Stoły i taborety nierdzewne dla pomieszczeń socjalnych przemysłu spożywczego. Myjki i umywalki. Umywalka pojedyncza ze stali nierdzewnej uruchamiana kolanem lub na fotokomurkę. Myjka nierdzewna do butów. Umywalka trzystanowiskowa. Myjka nierdzewna do fartuchów. Zlewozmywaki stojące i wiszące oraz baseny nierdzewne głębokie do mycia i dezynfekcji. Wózki do blach ciastkarskich. Wózek piekarniczy. Wózki wędzarnicze. Wózek nierdzewny do haków. Konfiskatory nierdzewne o pojemności 30, 60 i 120 litrów. Wózko -wanna. Wózki nierdzewne do transportu pojemników 400x600. Szafki ze stali nierdzewnej. Okapy ze stali nierdzewnej. Kloc masarski. Kije wędzarnicze nierdzewne typu koniczynka oraz blaszane profilowane. Stół do rozbioru kurczaka.
1757. JAX Smary dla przemysłu spożywczego. Oleje dla przemysłu spożywczego. Preparaty myjące. Stacja satelitarna systemu mycia niskociśnieniowego. Mobilna stacja mycia ciśnieniowego. Bęben na wąż ciśnieniowy wodny z mechanizmem samozwijającym wykonany ze stali nierdzewnej. Dozownik łokciowy. Kosz na ręczniki papierowe. Zasobnik ręczników papierowych. Stanowisko dezynfekcji rąk. Stanowisko dezynfekcji spodów obuwia. Myjka fartuchowa. Aparat poianotwórczy. Sprzęt higieniczny — łopaty, wiadra, szufelki szczotki, zmiotki, szufle z tworzywa spełniające wymagania Unii Europejskiej. Ochraniacze osobiste — czepki i siatki na włosy, maseczki, rękawice ochronne jednorazowe i wielorazowego użytku. Zarękawki i ochraniacze na buty.
1758. Maszyny dla przemysłu spożywczego. Maszyny dla przemysłu chemicznego. Depaletyzator słoi pustych do rozładunku słoi z palet na linię technologiczną. Wydajność do 18000 słoi na godzinę. Depaletyzator słoi pełnych, wydajność do 8000 słoi na godzinę. Transporter płytkowy jednorzędowy. Transporter płytkowy wielorzędowy do poziomego transportu butelek, słoi, puszek. Myjko-suszarka słoi pełnych. Maszyna służy do mycia i suszenia słoi i puszek po procesach pasteryzacji. Dozownik wagowy do napełniania opakowań o dużych objętościach produktami półpłynnymi. Zakres dozowania od 1 do 25 kg. Automatyczna linia pakująca do owijania i obkurczania folią termokurczliwą uformowanych wcześniej pakietów. Maszyna do napełniania płynami niegazowanymi (olej jadalny, ocet, maggi, woda mineralna) i zakręcania bulelek zakrętkami z tworzywa , lub zatyczkami zatrzaskowymi. Napełniarka tłokowa w wersji karuzelowej do napełniania produktami półpłynnymi butelek szklanych i butelek z tworzywa, słoi oraz puszek metalowych. Automatyczna zamykarka do korków zatrzaskowych na butelkach. Automatyczna etykieciarka do etykiet samoprzylepnych. Automatyczna linia pakująca. Maszyna do do formowania i owijania w folię termokurczliwą pojedynczych produktów w pakiet zbiorczy. Półautomatyczna maszyna pakująca pojedyncze produkty w pakiet zbiorczy z folii termokórczliwej.
1759. Generatory pary na olej opałowy i gaz.
1760. Automat etykietujący. Urządzenie do druku i nakładania etykiet. Drukarki termotransferowe. Drukarki etykiet.
1761. Właściciel Bartłomiej Ostrowski. Półautomatyczne prasy zgrzewające do opakowań typu BLISTER.
1762. Czujniki rezystancyjne. Czujniki termoelektryczne. Rezystancyjne przewodowe czujniki do pomiaru temperatury. Termoelektryczne przewodowe czujniki do pomiaru temperatury. Wzorcowe przewodowe czujniki do pomiaru temperatury. Wkład pomiarowy. Kanałowy czujnik temperatury. Płaszczowy czujnik temperatury. Głowicowe przetworniki pomiarowe temperatury. Cyfrowy tablicowy miernik temperatury 48x96x55mm. Cyfrowy miernik temperattury tablicowy dwukanałowy. Cyfrowy termometr z czujnikami półprzewodnikowymi zasilany na baterie. Cyfrowy termometr-higrometr zasilany na baterie. Cyfrowy termometr kieszonkowy wodoodporny zasilany na baterie do zastosowania w przemyśle spożywczym. Analogowy regulator temperatury. Cyfrowy regulator temperatury. Cyfrowy naścienny miernik temperatury. Przekażnik półprzewodnikowy jednofazowy 25A i 50A. Pirometr optyczny. Precyzyjny mostek pomiarowy. Przenośne stanowisko do wzorcowania czujników. Przewody kompensacyjne. Osłony czujników temperatury ze stali 1H18N9T. Uchwyt zaciskowy czujników temperatury.
1763. ILLIG.
1764. Druk offsetowy UV na plastikach i foliach PP i PCV. Druk offsetowy na foliach soczewkowych z efektem 3D, druk offsetowy na foliach samoprzylepnych i adhezyjnych. Druk offsetowy na foliach IML. Druk offsetowy na kartonach metalizowanych.
1765. Produkcja. Zszywki zwykłe. Zszywki rozpręzne ocynkowane i nierdzewne. Zszywacze, sztyfciarki, gwoździarki.
1766. Produkcja maszyn do napełniania wyrobów aerozolowych. Produkcja maszyn do napełniania i zamykania opakowań szklanych. Produkcja maszyn do nalełniania izamykania opakowań z tworzywa. Produkcja maszyn do napełniania i zamykania opakowań metalowych. Sortowanie i podawanie produktów, ważenie wyrobów. Kontrola pojemników aerozolowych. Stół podawczy i odbiorczy. Sorter zaworów aerozolowych. Osadzarki główek rozpyłowych i nasadek. Elewatory podające niewielkie ilości elementów do sorterów. Półautomaty do rozlewu perfum. Automat do rozlewu i kapslowania perfum około 25-35 sztuk na minutę. Automat do rozlewu perfum i zakręcania nakrętek ok. 30-40 sztuk na minutę. Kontener do zagazowywania aerozoli o wzmocnionych ścianach i brezentowym dachu.
1767. Maszyny do produkcji i cięcia tub kartonowych.
1768. Maszyny do produkcji opakowań z tworzyw sztucznych i innych. Maszyny do produkcji tulejek papierowych.
1769. Folie metalizowane w rulonach, w belach. Folia metalizowana w arkuszach. Folia ozdobna do kwiatów w postaci rękawów, rogów, serwet i kielichów. Krepa do kwiatów. Gąbka florystyczna Oasis. Wazony z tworzywa do kwiatów. Papiery ozdobne w arkuszach 70x100. Torebki ozdobne. Wstążki do kwiatów. Metalizacja próżniowa folii. Folie lakierowane transparentne. Folie metalizowane..
1770. Koła pełne stalowo-gumowe dla dużych obciążeń od fi80x70 do fi300x80mm. Koła pompowane od fi190 do fi300 mm. Opony i dętki do wózków. Zestawy kołowe jezdne. Ręczne wózki ramowe i platformowe na ogumieniu pełnym. Ręczne wózki ramowe i platformowe na ogumieniu pneumatycznym. Ręczne wózki taczkowe dwukołowe. Ręczne wózki kroczące po schodach. Ręczne wózki gospodarcze na ogumieniu różnym.
1771. Przemysłowe zgrzewarki do worków. Profesionalna impulsowa zgrzewarka do folii. Zgrzewarki stołowe impulsowe dźwigniowe o długości zgrzewania od 220 do 620 mm.
1772. Zgrzewarki kleszczowe do folii. Zgrzewarki ręczne stołowe. Zgrzewarki ręczne do długich folii. Zgrzewarki szczękowe wzdłużne 10 do 220 mm. Zgrzewarki do pionowego zgrzewania napełnionych opakowań. Zgrzewarki do tub. Zgrzewarki próżniowe jednokomorowe. Zgrzewarki próżniowe dwukomorowe. Foliarki komorowe obkurczające.
1773. Produkcja belownic pionowych. Materiały ekspoloatacyjne do belownic. sznurki polipropylenowe, taśmy poliestrowe. drut. Prasokontenery, rotokompaktory, roll-packery.
1774. Maszyny pakujące. Zgrzewarki folii impulsowe dźwigniowe ręczne o długości zgrzewania w zakresie 200 do 900mm. Zgrzewarki impulsowe stacjonarne. Zgrzewarka do ubrań. Zgrzewarka o szerokości zgrzewu 5 mm. Zgrzewarka o szerokości zgrzewu 10 mm. Zgrzewarki do folii stałocieplne z datownikiem. Numeratory drukujące na goronco. Półautomat pakujący. Owijarka do palet. zgrzewarka kloszowa do obkórczania. Zszywarki do worków. Nici do zszywarek do worków. Materiały eksploatacyjne do zgrzewarek. Taśmy PP i urządzenia pakujące. 5x0,40, 5x0,45, 5x0,50, 6x0,55, 9x0,55, 11,1x0,65, 12x0,50, 12x0,60, 12x0,80, 14x0,50, 14x0,60, 15x0,60, 15x0,80, 16x0,60, 16x0,80, 19x0,90. Zapinki metalowe. Klamerki druciane. Klamerki plastikowe. Narożniki ochronne. Napinacze taśm. Odwijacze taśm.
1775. Maszyny z serwonapędem do produkcji worków PE i PP typu wicket i wielowarstwowych.
1776. Etykiety dla piekarzy i głębokiego mrożenia. Wykonanie projektu graficznego, składu komputerowego, fotografii cyfrowej. Druk offsetowy na etykietach i opakowaniach dla piekarzy i do głębokiego mrożenia na konserwy, słoiki i butelki. Foldery reklemowe, ulotki, plakaty. Papiery firmowe i nadruki na kopertach. Druk reklam na samochody i regały. Instrukcje i karty gwarancyjne. Nadruk na płytach CD i druk okładek do płyt CD i video. Sitodruk na różnych podłożach — sitodruk na foliii PCV, PE, HDPE, PP, Sitodruk na Plexi, Sitodruk na szkle, Sitodruk na drewnie.
1777. Profesjonalne opakowania do wypieków. Gilotyny do cięcia papieru. Papier w rolach. folia w rolach. torebki papierowe na ciasto i bułki. Reklamówki. Kartoniki do ciast. Woreczki polipropylenowe na wypieki cukiernicze. Opakowania firmowe. Opakowania standardowe. Opakowania okazjonalne (świąteczne itp). Opakowania bez nadruku. Opakowania ekskluzywne i dla oszczędnych. Serwetki pod ciasta. papier do wypieku na blachach. Tacki tekturowe i plastikowe. Torby papierowe z uchwytami na zakupy. Klipsy do klipsarek i zamykania ręcznego. Opakowania do chleba i bułek. Torby do sterylizacji, perforowane itp.
1778. Polimery i kompozyty PTFE. Ceraty PTFE. Wałki PTFE 6 do 180mm o długości 1000mm. Płyty PTFE grubość od 1 do 50mm 1000x1000mm. Tuleje PTFE od fi 19/12 do fi 200/180. długość 4000mm. Ceratki z włókna szklanego pokryte PTFE z klejem 0,13 do 0,60mm. Ceratki z włókna szklanego pokryte PTFE bez kleju od 0,08 do 0,60mm. Grafity specjalne.
1779.
1780.
1781.
1782.
1783. Produkcja pierścienie Palla, pierścienie Białeckiego. Haowniki 22mm. tuleje samocentrujące.
1784. Pręty tłoczyskowe. Rury cylindrowe. Hydraulika siłowa.
1785. Noże bezpieczne.
1786. Wkładki z tworzywa okrągłe zaślepiające do rurek, wkładki zaślepiające kwadratowe, wkładki prostokątne, wkładki owalne zaślepiające, wkładki okrągłe kopułkowe (półkula), wkładki okrągłe ukośne, wkładki kopułkowe do rur kwadratowych. Wkładki z tworzywa z gwintem metalowym. Stopki z tworzywa regulowane gwintem. Nasadki — końcówki rurek. Wkręcane nóżki z tworzywa z obrotową podstawą. Stopki wkręcane do dużych obciążeń. Kulowe zakończenia rękojeści. Pokrętła z tworzywa z metalowym gwintem zewnętrznym oraz wewnętrznym.
1787. Wózki i akcesoria do bram przesuwnych. Wózki stałe z regulacją wysokości. Wózki stałe bez regulacji wysokości. Wózki wahliwe 5 rolkowe, wózki wachliwe 8 rolkowe z regulacją wysokości oraz bez regulacji wysokości. Koła i zestawy kołowe. Regeneracja bieżni poliuretanowych kół i rolek.
1788. Uchwyty specjalne do przenoszenia różnych ładunków — blach, kształtowników, bigbagów, beczek. Trawersa przestawna do wózka widłowego. Trawersa hakowa o stałych punktach podwieszenia. Trawersa o przestawnych punktach podwieszenia.
1789. Części do maszyn rozdrabniających. Szarpaki. Sita drobne i grube do mielenia mięsa itp.
1790. Lampy owadobójcze kompletne. Bezpieczne świetlówki do zastosowania wszędzie tam gdzie rozbicie świetlówki grozi skarzeniem produktu, zapruszeniem szkła itp.
1791. Kanały rynnowe nierdzewne do dużych obciążeń. Kanały do cienkowarswowych posadzek nierdzewne. Kratki ściekowe ze stali nierdzewnej. Włazy szczelne nierdzewne. Drzwi produkcyjne. Drzwi wahadłowe nierdzewne. Uchwyty ścienne nierdzewne do węży. Barierki ochronne nierdzewne. Słupki nierdzewne ochronne.
1792.
1793. Presostaty Telemecanique.
1794. Przewody miękkie PVC przeźroczyste.
1795. Blacha mosiężna. Taśma mosiężna.
1796. Mierniki Przemysłowe. Rejestratory danych. Liczniki mechaniczne. Czujniki, przetworniki, konwertery. Sterowniki.Wyświetlacze cyfrowe z wejściem RS-485. Mierniki cyfrowe 0/4-20mA, 0/1-5V, 0/2-10V, lub Pt 100, Pt 500, Pt 1000. Rejestratory danych. Przenośne rejestratory danych. TRS — System rejestracji temperatury i wilgotności. Liczniki elektroniczne. Liczniki elektromechaniczne. Drogomierze mechaniczne. Liczniki przepływu. Liczniki czasu pracy. Przetworniki temperatury. Czujniki temperatury. Przetworniki ciśnienia. Czujniki poziomu. Czujniki zbliżeniowe. Enkodery. Czujniki siły. Konwertery i czujniki nachylenia. Zasilacze impulsowe. Sterowniki logiczne.
1797. „ifm electronics” Czujniki zbliżeniowe indukcyjne. Czujniki zbliżeniowe pojemnościowe. Czujniki zbliżeniowe magnetyczne. Czujniki optyczne dyfuzyjne. Czujniki optyczne refleksyjne. Bramki optyczne. Przetworniki obrotowo-impulsowe inkrementalne. Czujniki obrotowo-impulsowe absolutne. Czujniki kontroli stanu zaworów. Czujniki poziomu — pomiar ciągły i punktowy. Czujniki i monitory przepływu. Czujniki i przetworniki ciśnienia z wyświetlaczem miejscowym lub bez wyświetlacza. Czujniki drgań przeznaczone do wczesnego rozpoznawania uszkodzeń łożysk tocznych, niewyważenia, i błędów ustawienia i zazębienia. „STI” Bariery bezpieczeństwa — urządzenia IV kategorii bezpieczeństwa. Kurtyny bezpieczeństwa. Maty krawędziowe profile bezpieczeństwa. Awaryjne wyłączniki bezpieczeństwa. „Vossloh Kiepe GMBH” Urządzenia do monitorowania i kontroli przenośników taśmowych. Jednostronne wyłączniki linkowe awaryjnego zatrzymania. Dwustronne linkowe wyłączniki awaryjnego zatrzymania. Akcesoria do wyłączników. czujniki/wyłączniki zbiegu taśmy. Krańcowe wyłączniki bezpieczeństwa. Monitory prędkości. Wyłączniki linkowe oraz zbiegu taśmy w wykonaniu ATEX II 2D. „BAUMER Electric” Czujniki zbliżeniowe — indukcyjne, pojemnościowe, magnetyczne. Czujniki fotooptyczne. „MTS SENSORS” Liniowe przetworniki położenia w zakresie 25 — 15000mm. Wyświetlacze LED o wielkości od 8 mm do 580mm. „PROXITRON” Czujniki indukcyjne do pracy w wysokich temperaturach (do 230stopni) o mocno zwiększonym zasięgu działania 60-120mm.
1798. Innowacyjny wysokiej klasy mikroskop z monitorem LCD do kontroli jakości procesów montażu na liniach produkcyjnych z manipulatorami osadzającymi elementy SMT. Duża lupa podświetlana na statywie do kontroli drobnych procesów produkcyjnych. Lupa podświetlana o polu widzenia 150x200mm umieszczona na statywie z dodatkową lupą 10 dioptrii.
1799. Przekładnie planetarne o małych luzach.

Następna strona

 

 

Artom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Romuald Pociej
76-200 Słupsk, ul. Mieszka I, 6C, lok. 1
tel. kom. 601 68 11 10
e-mail:
artom@artom.com.pl
e-mail:
artom@pro.onet.pl
www.sklep.artom.com.pl
www.artom.com.pl