8

Wstecz           Następna strona
  437. Wyposażenie warsztatów wulkanizacyjnych i samochowdowych, kompletne instalacje pneumatyczne dla warsztatów i przemysłu, firm MAFA Niemcy, PCL Wlk. Brytania narzędzia pneumatyczne firmy RODCRAFT Niemcy, kompletne wyposażenie warsztatów wulkanizacyjnych, w wyważarki i montażownice firmy GS i FONTEC Włochy (normaISO 9000), kompresory firmy FIAC Włochy, Materiały do chemicznej wulkanizacji opon i dętek firmy ARONMET Wlk. Brytania (ISO9002), analizatory spalin, dymomierze, odsysacze oleju, podnośniki i narzędzia samochodowe, produkujemy profesjonalne wulkanizatory do opon, montażownice do opon samochodów ciężarowych, ciężarki do samochodów ciężarowych, rozwieracze do opon samochodów ciężarowych i osobowych, narzędzia do wulkanizacji, klucze udarowe pneumatyczne, klucze grzechotkowe, wiertarki pneumatyczne, młotki pneumatyczne, wkrętarki, młotki igłowe, zszywacze pneumatyczne i młotki do gwoździ, urządzenia do obróbki blach i nitów, szlifierki proste pneumatyczne i kątowe, szlifierki taśmowe, kątowe i przecinarki pneumatyczne, szlifierki mimośrodowe pneumatyczne, szlifierki oscylacyjne, szybkozłącza pistolety do pompowania, wtyczka (PCL Anglia), wyroby MAFA szybkozłączka z gwintem 1/4, 3/8, 1/2, szybkozłączki na przewód, dwójnik, wtyczka, łącznik, mufa, redukcja, króciec, końcówka do pompowania, lub samozaciskowa, pistolety do pompowania, pistolety do dmuchania plastikowe i metalowe,
438. Ściernice do przecinania metalu, ściernice do przecinania kamienia, ściernice do szlifowania metalu, ściernice do szlifowania kamienia, tarcza samoprzylepna do szlifowania.
439. Przyrządy do obróbki plastycznej (wykrojniki, tłoczniki), formy wtryskowe do tworzyw sztucznych, formy do modeli woskowych, formy tłoczne i przetłoczne do tworzyw termoutwardzalnych, formy ciśnieniowe, formy do laminatów, formy do gum (metoda wtrysku i prasowania), formy do pianek styropianowych, kokile odlewnicze, przyrządy montażowe, półmontażowe i spawalnicze, przyrządy do gięcia rur dowolnego przekroju, przyrządy do obróbki wiórowej (frezarskie, wiertarskie, wytaczarskie, tokarskie), narzędzia specjalne do obróbki skrawaniem (wiertła, noże tokarskie, wytaczadła, przeciągacze, frezy, rozwiertaki, narzędzia gwintujące), przyrządy kontrolne i sprawdziany, stoiska badawczo-kontrolne (pneumatyczne hydrauliczne), narzędzia i przyrządy do utwardzania powierzchniowego, wyposażenie linii technologicznych do obróbki skrawaniem, plastycznej i galwanicznej, konstrukcje specjalne do transportu, remonty przyrządów i ostrzenie narzędzi, obróbka cieplna i cieplno-chemiczna.
440. Urządzenia pomiarowe do kontroli procesu produkcyjnego, układy sterowania obrabiarek, przyrządy i urządzenia do kontroli parametrów wymiarowych i geometrycznych, badania nieniszczące części, precyzyjny montaż, systemy gromadzenia i zarządzania danymi pomiarowymi wg wymagań jakościowych ISO 9000. Ściernice diamentowe i borazonowe, obciągacze, frezy, dłutaki, wiórkowniki do kół zembatych, oprawki narzędziowe, przeciągacze do przeciągania wewnętrzne i zewnętrzne, rozwiertaki, jednoostrzowe, nastawne, i wielostopniowe, wytaczadła, głowice wytaczarskie, przyrządy do gwintowania, wielowrzecionowe głowice wiertarskie, wiertła lufowe, BTA, ejektorowe, noże kształtowe specjalne, walcowanie - walce i szczęki płaskie do gwintów itp., stemple i matryce, przyrządy kontrolno-pomiarowe, sprawdziany do gwintów, urządzenia do pomiaru twardości, obrabiarki - walcarki, centra obróbcze, elektrodrężarki, polerki, przeciągarki, honownice do kół zębatych, szlifierki do gwintów, tokarki, narzędzia szlifierskie diamentowe trzpieniowe i inne.
441. Ściernice typu T1A i T27 wzmocnione tkaniną szklaną, do przecinania oraz szlifowania ręcznego i maszynowego, ściernice typu T1 i T1C do szlifowania i ostrzenia przy użyciu szlifierek stołowych i stojakowych, ściernice typu T1A nie wzmocnione, ściernice budowlane z obniżonym środkiem wersja do stali i wersja do kamienia.
442. Papier ścierny wodoodporny (DIAMOND), płótno ścierne (SANLING) w arkuszach, płótno do cykliniarek nasyp korundowy, otwarty, żywica /żywica rolka 200mm*25m, płótno do cykliniarek nasyp korundowy pełny żywica/żywica, siateczka do powierzchni gipsowych (płótno) nasyp - węglik krzemu, arkusz 280mm*114mm, papier ścierny wodoodporny nasyp węglik krzemu, arkusz 230*280mm.
443. Pilniki ślusarskie, pilniki kluczykowe, pilniki do pił, tarniki, oprawki do nakładek, pilniki igiełkowe precyzyjne, pilniki precyzyjne, pilniki igiełkowe zegarmistrzowskie, pilniki i tarniki z chwytem profilowanym, tarniki igiełkowe ręcznie nacinane, pilniki maszynowe, pilniki rzeźbiarskie, frezy trzpieniowe, tarnik obrotowo-ortopedyczny, narzędzia do obróbki ręcznej różne.
444. Pilniki ślusarskie, pilniki do pił pilniki do metali miękkich, skrobaki ślusarskie, tarniki do drewna, tarniki kowalskie, tarniki szewskie, tarniki do racic, tarniko-pilniki, pilniki i tarniki na zamówienia specjalne, przecinaki ślusarskie, przecinaki murarskie, przebijaki murarskie, przecinaki ogólnego stosowania, groty, dłuta wąskie i szerokie, bruzdowniki, do młotków udarowych, noże tokarskie ręczne do obróbki drewna.
445. Bezpośredni import z dalekiego wschodu, (BLACK Ý DESKER) Pełna oferta elektronarzędzi i akcesoria, (MASTER LOCK) kłódki (nowość), (POWELL) skrzynki, organizery, pudełka plastikowe do domu warsztatu garażu, pace i kielnie ponad 100 rodzajów, łaty, poziomice, wiadra, kastry, pasy monterskie, torby narzędziowe, (narządzia firmy HEYCO Niemcy).
446. Smary specjalne, narzędzia profesjonalne (BESSEY, ERDI, GEDORE, KNIPEX, KUKKO, OSBORN, PFERD, WERA, Kompensatory (KE-BURDGMANN, ELAFLEX), Uszczelnienia techniczne (BURGMAN), taśmy uszczelniające samoprzylepne pod kołnierze zamiast kringielitu (teflon, PTFE), płyty, pręty, rury, węże z teflonu płótno teflonowe do zgrzewarek, oringi teflonowe, okrągłe miękkie uszczelki teflonowe, akcesoria teflonowe, teflon w sprayu (aerozolu), taśmy uszczelniające teflonowe na gwinty (KE-SUPERSEAL) klucze maszynowe i specjalne, klucze udarowe, klucze nasadowe i grzechotki, młotki, przecinaki, wybijaki, zaciski stolarskie, ślusarskie, spawalnicze i specjalne, nożyce do blach, imadła, kowadła, gientarki stali zbrojeniowej, tarcza do cięcia i szlifowania, kamienie i frezy trzpieniowe, materiały ścierne, śrubokręty, nasadki, końcówki, uszczelnienia pieców obrotowych, pełny program ściągaczy do tarcz, łożysk, sprężyn, zaworów, itp. narzędzia nieiskrzące, nagrzewnice oporowe 15-180kW wraz z osprzętem, oleje, smary, i środki ochronne i antykorozyjne, narzędzia dla mechaników precyzyjnych i elektrotechników, narzędzia dla przemysłu ciężkiego, narzędzia dla stolarni i producentów mebli.
447. Wiertła o długości standardowej, wiertła krótkie, wiertła do specjalnych zastosowań, wiertła z chwytem stożkowym, frezy, rozwiertaki, półfabrykaty.
448. Uchwyty tokarskie, frezy, gwintowniki, narzynki, mikrometry, głowice frezerskie, suwmiarki,
450. Frezy, rozwiertaki, frezy z wymiennymi płytkami, nakiełki, głowice frezerskie.
451. Produkcja narzędzi ściernych, ściernic, segmentów, osełek, i kształtek o spoiwach ceramicznych i organicznych, wydziały - węglika krzemu, elektrokorundu, tarcz ściernych, węglik krzemu czarny - do narzędzi ściernych, spojonych i nasypowych, do obróbki luźnym ścierniwem do wygładzania, w przemyśle materiałów ogniotrwałych, ściernice o spoiwie ceramicznym i żywicznym, zakres średnic 20mm do 1100mm, segmenty ścierne, płyty ogniotrwałe (dla przemysłu ceramicznego), kamienie do szlifierek, elektrokorund - stosowany w produkcji narzędzi spojonych i nasypowych, materiałów ogniotrwałych, i do obróbki luźnym ścierniwem.
452. Traki taśmowe i tarczowe, obżynarki, ostrzarki do pił taśmowych i tarczowych, wielopiły, rozwierak do pił taśmowych, formatówki, cyrkularka, wentylatory (wyciąg do trocin), płynna regulacja posuwu do wielopiły i traka taśmowego, elektroniczne ustawianie grubości cięcia, automatyczny zespół spalania odpadów, piły taśmowe, piły widiowe do wzdłużnego cięcia, piły widiowe do poprzecznego cięcia, piły tarczowe zwykłe.
453.
454. Oringi, uszczelki, simeringi, uszczelnienia techniczne.
456. Aparatura do badania wad materiałów, ciśnieniomierze tętnicze.
457. Ściernice płaskie do przecinania, ściernice płaskie z obniżonym środkiem do przecinania, ściernice z obniżonym środkiem do szlifowania, ściernice płaskie, z jednostronnym ścięciem, z jednostronnym wybraniem walcowym, segmenty ścierne, ściernice garnkowe stożkowe, walcowe, ściernice z garnkowe z wkładką gwintowaną, z kotwicą, ściernice pierścieniowe z wkładkami gwintowanymi, ściernice płaskie z boczną powierzchnią roboczą i uchwytem szybkomocującym, tarcze jednostronne płatkowe. ściernice płaskie z dwustronnym wybraniem walcowym
458. Wykonywanie - form wtryskowych do tworzyw sztucznych, form rozdmuchowych i ciśnieniowych, form wtryskowych, wtryskowo-przetłocznych i wulkanizacyjnych do gumy, wykrojników, tłoczników, matryc do kucia, przyrządów spawalniczych, montażowych, obróbczych, pomocy warsztatowych, sprawdzianów, szablonów.
459. Program produkcji - Gwintowniki kompletowe ręczne, gwintowniki maszynowe, gwintowniki do gwintu rurowego walcowego, gwintowniki do gwintu stożkowego, gwintowniki wygniatające bezwiórowe, zestawy gwintowników (z zarysem walcowym ze stali narzędziowej), pokrętka nastawna, punktak ślusarski. Usługi - Doradztwo techniczno-technologiczne w zakresie próżni, naprawa i konserwacja układów próżniowych, wykrywanie nieszczelności w systemach próżniowych, próżniowe nakładanie cienkich warstw, twarde poktycia, nakładanie warstw azotku tytanu oraz azotkowęglika tytanu na narzędzia i części maszyn, nakładanie twardych powłok wielowarstwowych, produkcja - napylarki próżniowe, specjalne zestawy próżniowe, próżniowe pompy dyfuzyjne, armatura i podzespoły próżniowe, układy pomiaru i kontroli próżni, układy do przelewania ciekłego azotu, optyczny system emisyjny do monitorowania i kontroli cienkowarstwowych procesów próżniowych.
460. Narzędzia ze stali szybkotnącej do wykonywania i obróbki otworów, wiertła, rozwiertaki do obróbki zgrubnej i wykańczającej (ręczne i maszynowe), pogłębiacze, nawiertaki, narzędzia ze stali szybkotnącej do obróbki płaszczyzn, frezy walcowo-czołowe do obróbki zgrubnej i wykańczającej (trzpieniowe i nasadzane), narzędzia do obróbki gwintów wewnętrznych i zewnętrznych - gwintowniki ręczne, maszynowe z doprowadzeniem chłodziwa, maszynowe do nakrętek, wygniataki, narzynki, sprawdziany gwintu, trzpieniowe, pierścieniowe, narzędzia monolityczne z ultra drobnoziarnistego węglika spiekanego, do wykonywani i obróbki otworów - wiertła kręte dwuostrzowe, trójostrzowe z doprowadzeniem chłodziwa, rozwiertaki do obróbki zgrubnej i wykańczającej (ręczne i maszynowe), narzędzia monolityczne z ultra drobnoziarnistego węglika spiekanego do obróbki płaszczyzn frezy trzpieniowe do frezowania kopiowego, z wysokimi prędkościami skrawania, frezy walcowo-czołowe do obróbki zgrubnej i wykańczającej, narzędzia monolityczne z ultra drobnoziarnistego węglika spiekanego do obróbki gwintów wewnętrznych, gwintowniki, maszynowe (z doprowadzeniem chłodziwa), wygniataki, frezy,
462. Szafka ubraniowa dwukomorowa z ławką, szafka ubraniowa dwukomorowa, stół ślusarski metalowy z półką, stół ślusarski metalowy z szufladami, stół ślusarski jednostanowiskowy na kółkach, szafka narzędziowa na kółkach, regał sklepowy jednostronny, regał metalowy, czteropółkowy, ścianka narzędziowa 5-częściowa, szafka narzędziowa.
463. Klucze pneumatyczne, szlifierki pneumatyczne, wiertarki pneumatyczne, polerki pneumatyczne, wyrzynarki pneumatyczne, wyciskarki, pistolet do mas konserwujących, pneumatyczne nożyce do blachy, młotki pneumatyczne, tarcze ścierne, końcówki ścierne na czpieniu, uchwyt do polerki, tarcze polerska, uchwyt tarczy polerskiej, akcesoria pneumatyki, regulator powietrza, naolejacz mały, końcówki robocze do młotków, przewody ciśnieniowe, sprężyny do młotków, separator wody (mały), filtry, regulatory, naolejacze, narzędzia do opon, adapter, piły miniaturowe, uchwyt do wiertarki.
464. Frezy modułowe krążkowe do kół zębatych, frezy ślimakowe do kół zębatych, frezy ślimakowe do kół pasowych współpracujących z pasami zębatymi, frezy ślimakowe do kół łańcuchowych, frezy krążkowe do kół łańcuchowych, dłutaki modułowe płaskie, dłutaki modułowe garnkowe, dłutaki modułowe płaskie do kół zębatych, noże strugarskie obwiedniowe do kół zębatych stożkowych, wiertła wielostopniowe, przeciągacze, przepychacze, narzędzia pomiarowe elektroniczne, narzędzia pomiarowe nie elektroniczne, gwintowniki, narzynki (duży wybór), narzędzia diamentowe - ściernice diamentowe i azborowe (z azotku boru) - tarczowe płaskie,tarczowe kątowe, talerzowe, talerzowe 2-pierścieniowe, talerzowe z pierścieniem zagłębionym lub wystającym, talerzowe kątowe, garnkowe płaskie, garnkowe płaskie dwustronne, garnkowe płaskie lub kątowe z korpusem wysokim zbieżnym, trzpieniowe, obciągacze, wiertła diamentowe do szkła, betonu ceramiki, pisak diamentowy, wkładka diamentowa do dogładzania maszynowego, piły tarczowe diamentowe, segmentowe do cięcia granitu, marmuru, betonu, asfaltu, narzędzia pomiarowe - suwmiarki cyfrowe, zwykłe oraz do kanałów wewnętrznych i zewnętrznych, suwmiarka modułowa, głębokościomierz (suwmiarka) cyfrowy z zaczepem i bez, średnicówka trójpunktowa czujnikowa, wysokościomierz cyfrowy elektroniczny, mikrometr cyfrowy elektroniczny, suwmiarka cyfrowa dwustronna i jednostronna, liniały cyfrowe elektroniczne do precyzyjnego pozycjonowania, suwmiarki zwykłe, suwmiarka tarczowa, suwmiarka z rozszerzonymi szczękami, suwmiarka weterynaryjna, suwmiarka mała, końcówki do suwmiarki, głębokościomierz suwmiarkowy, wysokościomierz suwmiarkowy, stopka głębokościomierza do suwmiarki, przymiar kreskowy zwykły, przymiar kreskowy półsztywny, mikrometry zewnętrzme, mikrometr z kowadełkiem kulistym, mikrometr do rur, mikrometr z powierzchniami kulistymi, mikrometr z powierzchniami zwężonymi, wzorce nastawcze, mikrometr do kół zębatych, mikrometr do gwintów, wzorce nastawcze do gwintów, mikrometr szczękowy, głowica mikrometryczna, średnicówka mikrometryczna, głębokościomierz mikrometryczny, mikrometr do drutu, mikrometr do blach, mikrometr czujnikowy, transametr (do pomiarów metodą porównawczą) grubościomierz czujnikowy, grubościomierz czujnikowy do rur, narzędzia pomiarowe do pomiaru kąta, liniał sinusowy, poziomica pryzmowa, kątomierz uniwersalny, płytki wzorcowe, przybory do płytek wzorcowych, komplety przyborów specjalnych, sprawdziany do gwintów, sprawdziany tłoczkowe, wałeczki pomiarowe do gwintów (trójki), wałeczki pomiarowe do kół zębatych. diamentowe, noże diamentowe, wkładki, wkładki do wierteł, pilniki, wgłębniki, Rockwella, wiertła rdzeniowe diamentowe, rysiki diamentowe, piły do cięcia diamentowe,

Następna strona

 

Artom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Romuald Pociej
76-200 Słupsk, ul. Mieszka I, 6C, lok. 1
tel. kom. 601 68 11 10
e-mail:
artom@artom.com.pl
e-mail:
artom@pro.onet.pl
www.sklep.artom.com.pl
www.artom.com.pl