9

Wstecz           Następna strona
  466. Narzynki wg norm DIN, BS, NF, PN do gwintów metrycznych, rurowych, pancernych, calowych Whitwortha i amerykańskich zunifikowanych, od 3 do 115mm, gwintowniki z rowkami wiórowymi prostymi i śrubowymi, sprawdziany do gwintów, gwintownice ręczne do rur, od 3/8 do 2 cali, imadła i obcinarki do rur, zestawy narzędzi do gwintowania od M3 do M24, zestawy narzędzi ślusarskich, elektromonterskich, hydraulicznych, i dla elektroników, narzędzia specjalne do gwintów - sklep firmowy-hurtownia.
467. Frezy trzpieniowe - walcowo-czołowe, do rowków na wpusty, spiralne z czołem kulistym, walcowo-czołowe nasadzane z zabierakiem czołowym, modułowe krążkowe do kół zębatych, krążkowe do kół łańcuchowych, rozwiertaki - ręczne wykańczaki trzpieniowe, maszynowe wykańczaki trzpieniowe z chwytem walcowym, kotlarskie z chwytem Morsea, pogłębiacze, gwintowniki, opakowania.narzędzia specjalne - rozwiertaki, do regeneracji otworu osi przepustnicy gaźnika, rozwiertaki do otworu prowadnic popychaczy, rozwiertak do otworu prowadnicy zaworu, frezo-gwintowniki, zabieraki tokarskie czołowe ze stożkiem Morsea, piły taśmowe, monolityczne do metali, bimetalowe do metali, do drewna, piły trakowe, listwy do pił trakowych.
468. Różnorodne płytki zezspieków twardych (węglików pokrywanych warstwą odporną na ścieranie), duży wybór nowoczesnych narzędzi (głowic) frezerskich z płytkami z węglika, frezy tarczowe z płytkami z węglika, frezy minolityczne z węglika spiekanego - tarczowe, palcowe, głowice mocujące frezerskie zaciskowe, głowice z możliwością ustawienia średnicy roztaczanego otworu, węgliki spiekane kształtowe - do przecinania, wiercenia, kwadratowe okrągłe, do gwintów, ośmiokątne, kwadratowe ścięte trójkątne wyżłobione, półokrągłe.
469. Świece zapłonowe do silników i motocykli, świece żarowe, zapalacze przemysłowe, sondy konduktometryczne, przepusty ceramiczne, łożyska toczne małogabarytowe w zakresie od 5mm średnicy wewnętrznej do 65 mm średnicy zewnętrznej.
470. Złączki konektorowe, nasuwki, wsuwki, wsuwki do zgrzewania, wsuwka z otworem mocującym, wsuwka przewodowa z zaczepem, wsuwka przewodowa ze sprężystym zaczepem, końcówka zaciskowa, łącznik końca, pochewka końca, końcówka oczkowa, tulejka stykowa, przyłącze elektryczne sprężyste, oprawa szczotki, urządzenia do zaciskania końcówek konektorowych - zaginak podajnik, wirująca głowica odizolowująca, półautomatyczne urządzenie do zaciskania Złącz/końcówek.
471. Zakres standardowej produkcji SKF obejmuje ponad 25000 odmian wszystkich opdstawowych typów łożysk. Łożyska kulkowe zwykłe, wahliwe skośne, walcowe, baryłkowe, stożkowe, kulkowe wydłużone, baryłkowe wzdłużne - katalog 4000, łożyska kulkowe igiełkowe katalog 4000 i 4001, łożyska miniaturowe i przyrządowe katalog 2946, łożyska cienkościenne, katalog 3630, rolki prowadzące katalog 4000 i 4001, łożyska walcowe dwurzędowe, kolkowe skośno-wzdłużne, kulkowe skośne, katalog 3700, łożyska kulkowe samonastawne, katalogi 3857 i 4000, komplety łożyskowe do kół zawierające łożyska, uszczelnienia i pierścienie ustalające Katalogi 4040 i 4116, piasty zespolone publikacja 3964, CGR - zespoły łożyskowe wykonywane na zamówienie, zespoły maźnic kolejowych publikacje 3559 i 3561, podzespoły do maszyn tekstylnych, łożyska ślizgowe - łożyska oczkowe i ślizgowe przegubowe katalogi 3500 i PI 119, suche łożyska ślizgoweGlycodur katalogi 3500 i PB 1002, hydrauliczne łożyska segmentowe publikacja 3873, oprawy łożyskowe dzielone typu SHN katalogi 3800, 4000 i PI 121, oprawy łożyskowe dzielone, typu SD katalogi 3800 i 4000, tuleje wciągane i wciskane katalog 3766, PERMA - uproszczone smarownice automatuczne publikacja MP 134, smary publikacje MP 167 i PI 400, nakrętki łożyskowe typu Kmt i KMTA katalogi 3700, 3766 i 4000, podkładki dystansowe i uszczelniające, typu z i Z-F katalogi 3766, 4000 i PI 115, elementy toczne katalogi 4000 i 4001, śruby toczne kulkowe i rolkowe katalogi 3792 i 3793, łożyska liniowe kulkowe, katalog 3778, siłowniki liniowe katalog 3832, prowadnice katalog 38 51, stoły krzyżowe katalog 4042, kółka zwykłe i samonastawne katalog NL 035, klucze hakowe i udarowe, katalogi 3766 i 4000, narzędzia do osadzania łożysk publikacja MP 212, nagrzewnice indukcyjne do łożysk publikacje MP 188 i MP 225, stetoskop elektroniczny publikacja MP 176, obrotomierz bezdotykowy publikacja mp 223, pompki i nakrętki hydrauliczne publikacje MP 141 i MP 188 katalogi 3766 i 4000, termometr cyfrowy publikacja MP 214.
472. Kamery termowizyjne o nazwie AGEMA (iso 9001), termometry pirometry.
473. Lampy ostrzegawcze zespolone, LZ-1 pomoc drogowa, policja, straż miejska, lampy informacyjne L - naukajazdy, TAXI, lampa ostrzegawcza kominowa typ LKT-11, uchwyty do lamp samochodowych rynienkowe, uchwyty do lamp samochodowych bezrynienkowe, belka ostrzegawcza N-segmentowa, 900 do 1500mm, zaciski i ślimakowe opaski zaciskowe, zaciski na przewody paliwowe, zaciski taśmowe, ostrzegawcza lampa błyskowa, lampa sygnalizująca przejście dla pieszych, pachołek ostrzegający z energooszczędną lampą błyskową.
474. Szperacze, niebieskie lampy pulsujące, lampy ostrzegawcze, zapory - wsporniki do taśmy wys 1m szer. 2,5m, komplety ostrzegawcze drogowe, kamizelki, opaski odblaskowe na rękaw, pachołki ostrzegawcze, pachołki z lampą, lizak podświetlany.
475. Złączki wysokociśnieniowe i ich elementy, złącza rurowe rurociągów okrętowych, dławnice i dławiki metalowe, węże i zakucia do węży, amortyzatory metalowo-gumowe, przejścia grodziowe, zawory klapowe K/O Hydrauliczne przewody giętkie, łączniki rurowe gwintowe, pierścienie zacinające, nakrętki hudrauliczne, końcówki kuliste, końcówki stożkowe, tulejki różnicowe, korki gwintowane, przeciwnakrętki, przyłączki proste redukcyjne, przyłączki proste, przyłączki kolankowe, przyłączki kolankowe nastawne, przyłączki trójnikowe symetryczne, przyłączki trójnikowe niesymetryczne, przyłączki trójnikowe niesymetryczne nastawne, przyłączki czwórnikowe, złączki proste grodźowe do spawania, złączki kolankowe trójnikowe, czwórnikowe do spawania.
476. Papier ścierny i inne materiały do obróbki drewna metali, tworzyw sztucznych, powłok lakierowanych, szkła. Papier ścierny korundowy nasyp pełny, rozrzedzony, papier ścierny płótnowany, płótno ścierne korundowe, papier ścierny wodoodporny, papier ścierny korundowy nasyp rozrzedzony, papier w arkuszach, krążkach, paskach bezkońcowych, taśmy cięte bezkońcowe, taśmy cięte w rolkach, ściernice listkowe z płótna ściernego i włókniny szlifierskiej, tarcze diamentowe do ostrzenia narzędzi, tarcze do cięcia i szlifowania KRONEFLEX.
477. Motoreduktory i reduktory walcowe, motoreduktory i reduktory walcowo-stożkowe stożkowe, motoreduktory i reduktoory walcowe do pracy w układzie pionowym, reduktory stożkowo-walcowe do pracy w układzie pionowym, reduktory walcowe i walcowo-stożkowe ogólnego przeznaczenia. napędy specjalne i złożone, mieszadła zanużalne z konstrukcją nośną lub bez, mieszadła pompujące i przeciwbieżne, napędy wirników aeratorów, urządzenia do napędu armatury przemysłowej.
478. Przetwornice częstotliwości (falowniki) o mocy od 0,4 do 600 kW. Oferowane wersje falownika - uproszczona o funkcjach podstawowych, rozszerzona o rozbudowanych funkcjach programowych, komunikacyjna z wbudowanym interfejsem szeregowym do sterowania grupowego (do 31 Falowników), rodzina sterowników serwomotorów CONVETT-S do silników synchronicznych o mocach do 15 kW, CONWVETT-A do silników asynchronicznych o mocach do 11 kW, Softstartery typoszeregu GPS - małe wymiary 32 znakowy wyświetlacz alfanumeryczny, proste programowanie, łatwa instalacja, zastosowanie do pomp, dmuchaw, sprężarek, mikserów, wirówek, podnośników, dźwigów, kruszarek, taśmociągów, wysokonapięciowe przemienniki częstotliwości do sterowania prędkością silników indukcyjnych napięcia 3*6,3 kV i 3*10kV o mocach od 0,8 MW do 5 MW, zapewniają łagodny rozruch, regulację prędkości obrotowej oraz odzysk energii do sieci przy pracy generatorowej silnika. walcowo
479. Usługi związane ze zdobieniem porcelany, kubki porcelanowe.
480. Tkaniny PP i PE o szerokości do 327 cm, powlkane do 140 cm, splot płócienny oraz gazejski w różnych gęstościach, stosowane w górnictwie, ogrodnictwie i rolnictwie jako wyściółkowe, w budownictwie osłaniające rusztowania. tkaniny drejerowe z włókna szklanego, stosowane pod tynki, szczególnie przy pracach termoizolacyjnych, worki kontenerowe BIG BAG o dużej ładowności na produkty sypkie, wymiary zgodne z życzeniami klientów, pyłoszczelne, odporne na wilgoć, dostępne z nadrukiem, worki dziane raszlowe, w pełnej gamie rozmiarów i kolorów, stosownie do zapotrzebowania rynku, w tym worki z zaciągaczem i worki na roli do automatów pakujących, przeznaczone do pakowania płodów rolnych, i innych towarów. rękaw dziany o splocie diamentowym, w bogatej gamie kolorystycznej i o wielu szerokościach do maszynowego i ręcznego pakowania warzyw i owoców, worki tkane, polipropylenowe, produkowane na zamówienie klienta z uwzględnieniem wymogów wymiarowych i sposobu bezpieczeństwa magazynowania oraz transportu pakowanych materiałów z branży chemicznej, paszowej, spożywczej, młynarskiej o ładowności 25-50 kg, czyli worki otwarte, wentylowe, worki z wkładką foliową (PE) oraz worki powlekane, wszystkie z możliwością wykonania jedno lub dwukolorowego nadruku, worki lniane i lniano-konopne dla poczty i banków, wykonane w technologi bezszwowej, zgodnie z obowiązującą normą, zapewniające długotrwałe użytkowanie.
481. Palety i pokrywy drewniane, nadstawki paletowe, skrzyniopalety i inne opakowania drewniane, tarcica, elementy budowlane, galanteria drzewna, usługi naprawy wagonów krytych i odkrytych, z wyjątkiem częsci biegowych, budowlane-ciesielskie, stolarskie, ślusarskie, budowa rusztowań, dekarskie, antykorozyjne, izolacyjne.
482. Gilzy standardowe, gilzy z powierzchnią PG, gilzy z powierzchnią PGG, DUS, NG, gilzy AK, gilzy PS, gilzy do nici, do papieru, gilzy regałowe do składowania drobnych produktów.
483. Produkcja opakowań jednorazowych i artykułów gospodarstwa domowego, jednorazowy talerz duży o średnicy 220 mm - jedno dwu i trójdzielny talerz średni o średnicy 205 mm - jedno dwu i trójdzielny, tależyk deserowy o średnicy 160 mm, flaczarka 500 ml, flaczarka 350 ml, kubeczek PS 100 g.
484. Wielkogabarytowe Plotery tnące i frezujące wyposażone w standardowe głowice tnące, pneumatyczne głowice tnące, oscylujące głowice tnące, frezujące głowice - przy ich użyciu można obrabiać aluminium, włókno szklane, PCV, pianki twarde z PCV, drewno twarde, tworzywa sztuczne, płytki elektroniczne drukowane, guma piankowa, wykładziny itp.
485. Maszyny do produkcji papieru i kartonu o różnej gramaturze i powierzchni.
486. Opakowania do żywności, przeźroczyste, i nieprzeźroczyste z cienkiej folii - tłoczone, duży wybór, pojenniki typu tort, pojemniki prostokątne, pojemniki kwadratowe, pojemniki okrągłe, pojemniki typu SERCE, pojemnik typu rolada, przykrywki, pojemnik trójdzielny, pojemnik dwudzielny, pojemnik typu Beef, pojemnik typu pucharek.
487. Torby papierowe z nadrukiem, nalepki samoprzylepne w dowolnym rozmiarze i kształcie, torby foliowe z nadrukiem, czapki z daszkiem, kubki porcelanowe, znaczki metalowe PIN'S, kalendarze - menadżerskie, trójdzielne, planszowe, zapalniczki, breloki latarki, brelok miarka 1m, brelok dioda, parasole, budziki, zegarki, galanteria z ekoskóry, teczka konferencyjna, wizytownik, otwieracze do butelek, korkosiągi, zakreślacze.
488. Reflektory - mijania, drogowe, halogeny - prostokątne, okrągłe, białe, żółte, przeciwmgielne, drogowe, zestawy halogenów, lampy tylne - przeciwmgielne, cofania, dzienne, samachodowe lusterka wsteczne, akcesoria dodatkowe, elementy optyczne, lampy tylne zespolone, reflektor halogenowy rowerowy, rowerowa lampa tylna, dodatkowa lampa stopu, akcesoria dodatkowe, maszyna do automatycznego otwierania, wypełniania oraz zamykania torebek formowanych z odwijanego ze szpuli rękawa foliowego.
489. Układarka do pojemników wyprodukowanych i schodzących z taśmy, mogąca współpracować z każdej wielkości maszyną termoformującą, szeroka gama pojemników spożywczych z cienkiego sztywnego plastiku (jednorazowych), podstawki, tacki, pojemniki okrągłe i prostokątne, dwudzielne i trójdzielne.
490. Pudła klapowe i fasonowe, z tektury falistej i litej z nadrukiem, zakład posiada automatyczną linie do produkcji opakowań kartonowych o wydajności 13.500 szt./godz., bibułki silikonowane do szkieł optycznych, wiadra z tworzywa ze szczelną pokrywą.
491. Torby foliowe z nadrukiem rozmiar 40/45 cm, jamnik, dziewczynka, zakupy, face, motor bike, ogrodnik, tricycles, pieski, fruti di mare, wesołych świąt, rozmiar 45/48 cm - top dogs, owoce, country club, coctail, biurko, cytrusy, relax, versallies, versallies II, miller, szampan, rozmiar 50/50 cm, rozmiar 56/50, rozmiar 52/52.
492. Producent przemysłowych worków papierowych, dostawa na żądanie z magazynu, nadruk wysokiej jakości w 6 kolorach, wysokiej wytrzymałości papier semi-clupak.
495. Wagi elektroniczne dla handlu i gastronomii, wagi elektroniczne z drukarkami etykiet.
496. Folia i worki PA/PE, worki minimalna wielkość 80*150 mm, maksymalna 540*600 mm, folia PA/PE siedmiowarstwowa taśma do automatów pakujących próżniowo, worki z folii siedmiowarstwowej.
497. Pakowarki piankowe pianką Instpack, produkcja toreb wypełnionych pianką do opakowania produktów, aby wyprodukować pianke kształtową jako opakowanie wystarczy prosta drewniana forma przykryta folią, kształtki piankowe własnej produkcji, dozowniki do pianki, wysokowydajny system do pakowania w piankę, żaden z typów pianki nie zawiera CFC&HCFC, folia pęcherzykowa do pakowania i owijania produktów, maszyna do produkcji woreczków foliowych wypełnionych powietrzem, koperty pocztowe.
498. Kubki plastikowe kolorowe zbliżone wyglądem do porcelanowych posiadające atest PZH, miseczki, łyżki, wiaderka w pełnej gamie kolorów.
499. Wieczka aluminiowe z nadrukiem kolorowym dla przemysłu spożywczego, folie do masła, etykiety, folie PE do mleka, nadruk folii aluminiowej i papieru w rolkach, nadruki na folie farmaceutyczne, efektowne.
500. Projektowanie maszyn w systemie CAD, sprzedaż i serwis niemieckich linii technologicznych do produkcji i rozlewania napojów - saturatory, miksery dwu i wieloskładnikowe o wydajności od 4 do 65 m3/h, linie rozlewnicze, systemy liniowe o wydajności 4000 butelek na godzinę, systemy rotacyjne (karuzelowe) o wydajności powyżej 4000 butelek na godzinę, przedstawicielstwo handlowe i serwisowe firmy KRUPP CORPOPLAST, sprzedaż linii technologicznych do wytwarzania preform oraz maszyn do wydmuchiwania butelek PET, autoryzowany serwis, wtryskarki PREMAX osiągają wydajność od około 6500 do 19200 preform 42 g na godzinę, technologia najnowszej serii buteleczek BLOMAX, umożliwia wykonanie butelek do długoterminowego przechowywania, do napełniania na gorąco, butelki zwrotne, osiągają wydajność 4800 do 38400 butelek na godzinę.
502. Zszywacze do kartonów, zszywacz stacjonarny o napędzie mechanicznym, zszywacz stacjonarny o napędzie pneumatycznym, zszywacz ręczny pneumatyczny do zamykania pudeł kartonowych po napełnieniu towarem, zszywacz stacjonarny z kolumną pionową do zszywania dna opakowania, wysokiej wydajności zszywacze pneumatyczne z ruchomą głowicą, która umożliwia zszywanie pod kątem 5, 30, 45 stopni, przeznaczony do produkcji pudeł o długości boków do 3 m, zszywki.
503. Uniwersalne maszyny do produkcji pojemników (butelek) z PET, o wydajności 1800 butelek/godz. do 2 l oraz 800 butelek/godz. o pojemności od 2 do 5 l, lini rozlewniczych, napojów NATA, form wtryskowych preform PET, form rozdmuchowych, maszyn do rozdmuchu butelek PET.
504. Automat pakujący w folię z głowicą poziomą, do drobnych produktów takich jak batony, mydła, ciastka w pudełkach, wafle, cukierki, czekolady.

Następna strona

 

Artom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Romuald Pociej
76-200 Słupsk, ul. Mieszka I, 6C, lok. 1
tel. kom. 601 68 11 10
e-mail:
artom@artom.com.pl
e-mail:
artom@pro.onet.pl
www.sklep.artom.com.pl
www.artom.com.pl