10

Wstecz           Następna strona
  506. Czytniki i drukarki kodów kreskowych firmy DATALOGIC (duży wybór), ręczne terminale do dekodowania kodów kreskowych.
507. Zszywacze do zamykania kartonów z towarem - ręczne, ręczne pneumatyczne, ręczne pneumatyczne z drutem w postaci rolki, stojące pneumatyczne, stojące mechaniczne, zszywacze do drewna, zszywki, ręczne napinacze taśmy opakowaniowej.
508. Linia do rozlewu butelek szklanych Włoskiej firmy SASIB BEVERAGE M.S. S.p.A. Linie rozlewcze do napojów, soków, wódek, napojów w puszkach, w butelkach PET.
509. Japońskie czytniki kodów kreskowych, drukarki kodów kreskowych z wydrukiem termicznym lub termotransferowym, przemysłowe czytniki kodów kreskowych METROLOGIC, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, terminale płatnicze, systemy lojalności, akcesoria, oprogramowanie, metkownice jedno i dwurzędowe, metkownice na duże etykiety, dyspenserów (urządzenia do naklejania gotowych etykiet), filtry przeciwzakłóceniowe SPARK, podtrzymywacz napięcia, etykiety, papier do kas.
510. Główny importer na polskę pasów napędowych i taśm transportujących. Magazyn pasów napędowych i taśm transportujących. Płaskie pasy napędowe, koła pasowe klinowe, pasy klinowe, wielorowkowe pasy POLY-V, podwójne pasy klinowe, pasy klinowe zespolone, pasy klinowe z bokami ciętymi, pasy z poliuretanu, koła łańcuchowe, pasy klinowe w metrażu, szerokie pasy klinowe do wariatorów, koła do pasów zębatych, okrągłe pasy napędowe, pasy zębate i koła zębate.
511. Regały metalowe firmy GS, regały półkowe, regały okryte folią, regał półkowy euro z haczykami, regały przesówane, regał ze śrubami, regały paletowe, podest modułowy ze zmiennymi nośnościami i wymiarami, regał wspornikowy, regał wspornikowy z półkami, regał grawitacyjny, regały paletowe w systemie wyjezdnym, magazyn trzypiętrowy z montażem półek na zaczep, magazyn dwupiętrowy z montażem półek na haczyk, małe regały metalowe malowane ARCHIMEDE i pokrywane galwanicznie z półkami, regały sklepowe i magazynowe, z możliwością rozmieszczania półek bocznych w dowolnym miejscu (wielofunkcyjne), regały do przechowywania materiałów w pozycji stojącej (płyty, deski).
512. Meble przemysłowe, regały, palety metalowe, pojemniki z tworzyw sztucznych, systemy transportu i magazynowania narzędzi, wózek do transportowania pojemników, stojaki do beczek 200 l, szafki narzędziowe, szafy ubraniowe, szafki narzędziowe typ G.
513. Systemy wzajemnie dopasowane regały półkowe, regały wspornikowe i paletowe, silosy magazynowe, magazyny automatyczne na drobne części, systemy regałowe grawitacyjne i przesuwne, pojemniki do spiętrzania, palety i zbiorniki kontenerowe, pojemniki magazynowe, kompletacyjne i transportowe, wyposażenie warsztatowe, wyposażenie biur, technika gromadzenia odpadów (kosze na śmieci i odpadki), kompleksowe wyposażenie magazynów i fabryk.
514. Automatyczna sklejarka paletek kartonowych, automat termoformujący z twardej folii zrolowanej, maszyna pakująca przeznaczona do pakowania produktów płynnych i półpłynnych oraz pastowatych, maszyna do termoformowania.
515. Wyroby ze stali kwasoodpornej, duży wybór śrub, nakrętek, wkrętów, blachowkrętów wykonanych ze stali kwasoodpornej: kołek stożkowy, kołek walcowy, śruba z łbem walcowym z nacięciem prostym, śruba z łbem nitowo-płaskim, podkładka z końcem ustalającym, zawleczka, wkręt do drewna z łbem stożkowo-soczewkowym, wkręt do drewna z łbem półkolistym, wkręt do drewna z łbem stożkowo-płaskim, nit z łbem półkolistym, ze średnicą 10 do 36 mm, podkładka bez fazy i z fazą, podkładka, podkładka sprężysta, podkładka sprężysta skręcona, podkładka sprężysta sklepieniowa falowana, śruba z łbem młoteczkowym z czopem kwadratowym, śruba z łbem młoteczkowym z noskiem, kołek stożkowy z czopem gwintowanym ze stałą długością, śruba z łbem młoteczkowym, nit płaski ze średnicą nominalną 10 do 36 mm, nakrętka motylkowa lekka, nakrętka motylkowa ciężka, śruba z łbem motylkowym lekkim i ciężkim, śruba z otworami w czterech przeciwległych stronach z przecięciem na łbie, kołek gwintowany z przecięciem i zakończeniem czopowym, kołek z gwintem w części i zakończeniom stożkowym, nakrętka na rurę, podkładka z noskiem ustalającym, podkładka dla śrub z łbem walcowym, podkładka kwadratowa i wiele innych.
516. Przekładnie bezstopniowe z płynną regulacją ręczną, elektryczną i pneumatyczną (motowariatory)i inne. Oferowane moce to 0,12 kW i więcej. Do wyboru kilkadziesiąt rozmiarów w kilkuset odmianach.
517. Niemetaliczny barwny impregnat posadzkowy, metaliczny barwny utwardzacz posadzkowy, akrylowy impregnat do betonu, akrylowy barwny impregnat do betonu, jednoskładnikowa, epoksydowa barwna powłoka impregnująca, jednoskładnikowa, uretanowa powłoka impregnująca, dwuskładnikowa wodnoepoksydowa powłoka impregnująca, akrylowo-żywiczny impregnat do kostki brukowej BRUKSEAL.
518. Produkcja wyposażenia magazynów, sklepów oraz stojaków reklamowych, produkcja systemów paletowych i magazynowych wysokiego składowania, regały paletowe, regały magazynowe, regały sklepowe, reglły magazynowe panelowe, półki regałów, półki koszykowe, plecy regału perforowane, plecy regału gładkie.
519.
521. Produkty firmy BOSCH, profile zamknięte do zestawiania - ścianek, przepierzeń, przegród z siatki i szkła (szklane), znajdują zastosowanie jako parawany oddzielające niebezpieczne części maszyn oraz w dowolnej konfiguracji jako przepierzenia biur, możliwość zastosowania akcesoriów jak - zamki, klamki, zawiasy, uszczelki gumowe do montażu szyb okiennych, istnieje prosta możliwość poprowadzenia w szczelinie profilu instalacji elektrycznej i późniejszego jej zabezpieczenia specjalną osłoną z tworzywa, dostępne gotowe regały i inne z profili zamkniętych, narzędzia pneumatyczne i elektryczne BOSCH - wiertarki, śrubokręty i wkrętaki pneumatyczne, klucze kątowe pneumatyczne, szlifierki kątowe, przedłużacze zwijane na szpulę, podwieszane do różnych zastosowań - linkowy, pneumatyczny z szybkozłączem. Pneumatyka - siłowniki, zawory rozdzielające, wyspy zaworowe, elementy przygotowania powietrza, zespoły przygotowania powietrza. Siłowniki z prowadnicami, eżektor, przyssawki. Prasy pneumatyczne. Prasy ręczne. Nitownice punktowe sterowane pneumatycznie. Nitownice radialne. Nitownice radialno-punktowe.
522. Kubki reklamowe, długopisy reklamowe, pióra, popielniczka - wersja marmur, pojemniki na papier, pojemniki na długopisy, brelok z pierścieniami, ołówek automatyczny, bogaty katalog długopisów piór i ołówków pod nadruki reklamowe oraz inne gadżety.
524. Parasole przeciwdeszczowe i ogrodowe reklamowe (duży wybór), poduszki i podgłówki reklamowe w każdym kolorze i każdej ilości.
525. Katalog piór i długopisów również w etui.
526. Automat do napełniania tub (pasty do zębów, kremy, maści itp), napełniarki (maszyny do konfekcjonowania) karuzelowe firmy COMAS www.comas-srl.it, do napełniania butelek, lekarstw, (dużych małych, ze szkła i tworzywa oraz fiolek) zamykania, zakręcania nakrętek, 6.000 butelek na godzinę (automaty), maszyny firmy V2 ENGINEERING do automatycznego zamykania produktów w katoniki i pudełeczka itp.
527. Papierowe wytłoczki do owoców i warzyw, przydatnych w celach magazynowych oraz w handlu i transporcie, maszyna firmy STOROPACK do wykonywania wypełnień opakowań kartonowych i skrzyniowych poprzez odpowiednie spreparowanie zużytych kartonów, czy tektury falistej, przez co można pozbyć się zbędnych odpadów (dzierżawa maszyny), maszyna nacina kartony w ten sposób, że stają się miękkie i można nimi bez trudu wypełniać ubytki w skrzyniach lub kartonach w celu zabezpieczenia produktu przed uszkodzeniem w transporcie, maszyna preparująca (fałdująca) papier z roli tak, że można nim wypełnić puste miejsca w kartonie lub innym opakowaniu objętościowym, które wymaga zabezpieczenia przed przemieszczaniem podczas transportu.
528. Dostawca (maszyn) kompletnych linii technologicznych (pod klucz) do produkcji opakowań z PET, o pojemności od 0,25 do 2 l oraz od 2 do 5 l o wydajności od 700 do 6000 butelek na godzinę, projektowanie wzorów opakowań z (PET) polietylenu tereftalanu.
530. Przenośniki do transportu wewnętrznego, przenośniki taśmowe, rolkowe, szczebelkowe, łańcuchowe i inne, przenośniki poziome, skośne i pionowe lub windy, pojedyncze przenośniki oraz systemy przenośników wraz z urządzeniami towarzyszącymi, taśmy, rolki, szczebelki, łańcuchy oraz inne części rezerwowe przenośników, urządzenia przygotowane są z myślą o potrzebach przemysłu przetwórstwa rolno-spożywczego, mleczarskiego, cukierniczego, mięsnego, browarniczego, chemicznego, farmaceutycznego, precyzyjnego, maszynowego i innych.
532. Pasy napędowe płaskie (szeroki asortyment), taśmy przenośnikowe płaskie i progowe (szczebelkowe), standardowe i do celów spożywczych z atestem PZH, FDA, USFDA, elementy i części zamienne dla włókiennictwa - gońce skórzane, chomątka, pasy skórzane, paski wrzecionowe, cewki tworzywowe stożkowe i cylindryczne, do przewijarek i skręcarek, cewki dwutarczowe (szpule) dla przemysłu kablowego, paski tworzywowe o przekroju okrągłym, paski tworzywowe klinowe, uszczelki skórzane o różnych kształtach i wymiarach, pasy i taśmy w wykonaniu antystatycznym, zakres szerokości pasów napędowych płaskich od 5 do 500 mm, długość dowolna, serwis montujący pasy u klienta, taśmy przenośnikowe płaskie, do celów spożywczych i standardowe, występują w kolorze zielonym lub czarnym, taśmy do celów spożywczych są białe, paski mogą posiadać od spodu jeden lub 2 paski prowadzące, szerokość taśm do 2000 mm, taśmy przenośnikowe z progami i ograniczeniami bocznymi do transportu pochyłego, progi o wysokości 20, 30, 40, 50, 60 mm i mniejsze, ograniczenia boczne mają kształt harmonijki. Pasy z elestomerów na bazie poliuretanów zgzrzewane bezpośrednio na maszynie - pasy okrągłe od fi3 do fi15mm co 1mm, fi20mm, fo 25mm. Pasy klinowe poliuretanowe. pasy klinowe poliuretanowe spiczaste, pas klinowy poliuretanowy pokryty gumą miękką, gumą porowatą lub poliuretanem porowatym.
533. Bezpieczne podnoszenie, przemieszczanie ciężkich maszyn i ładunków o masie do 200 ton i więcej, podwozia transportowe, wentylatory, odkurzacze węże elastyczne, przewody i kable pneumatyczne, obejmy, narzędzia hydrauliczne, taśmy przenośnikowe, przedstawiciel firmy MASTERFLEX producenta węży i systemów połączeń kołnierzowych, węże z - poliuretan, PCV, poliester, winyl, neopren, hypalon, silikon, kapton, teflon, polipropylen, EPDM, kynar PVDF, włókno szklane oraz folia ze stali nierdzewnej, przeznaczenie węży w zależności od rodzaju - transport granulatów, zboża, kamieni, szkła, gazów i cieczy, transport pneumatyczny wiórów drewnianych, wąż poliuretanowy ze specjalną spiralą umożliwiający chodzenie po nim lub przetaczanie ładunków i maszyn, węże do sprzątarek (zamiatarek) ulic, węże do odciągu agresywnych oparów chemicznych, węże do odciągu spalin silników spalinowych (samochodowych), węże izolujące (wysokotemperaturowe), węże jako osłony kabli, produkowane od bardzo małych średnic, systemy połączeń dla węży, węże spożywcze, węże chemiczne, węże paliwowe, węże wentylacyjne, wentylatory do wszelkich zastosowań firmy VENTURE INDUSTRIES, suszarki, żaluzje automatyczne, regulatory transformatorowe i tyrystorowe do regulacji obrotów silnika, urządzenia firmy NEDERMAN do odpylania w obiegu zamkniętym, np. przy piaskowaniu, filtry cieczowe, gazowe, tłumiki, katalizatory, filtry stosowane w technice komputerowej, pasy i taśmy transportowe dla przemysłu wykonane z tworzyw sztucznych pokrytych PCV, PU, PO, PTFE, KEVLAR, szkło, itp.
534. Producent wózków ręcznych do różnych zastosowań - wózek dwukołowy na skrzynki, na 1 butlę, wózek kroczący po schodach, wózek dwuburtowy z rurek i prętów (platforma), wózek na dwie butle 11 kg propanowe, wózek na beczki 200 l pionowy, wózek trzykołowy na 2 butle wysokie, wózek dwukołowy na butle wysokie, wózek na czasopisma z kółkami samoskrętnymi, wózek zabiegowy, wózek piekarniczy prętowy jedno i dwustronny, wózek piekarniczy kątownikowy 18 półkowy, estetyczne kółka samoskrętne i inne firmy TENTE, do różnych zastosowań.
535. Przedstawiciel kilku firm - DEXION, KOMATSU - największy japoński producent wózków widłowych, najczęściej spotykana marka w portach całego świata, wózki spalinowe i elektryczne udźwig od 1,25 do 5 ton, CROWN jeden z największych amerykańskich producentów wózków elektrycznych do pracy w małych korytarzach roboczych wózki elektryczne o udźwigu od 0,7 do 3 ton i wysokości podnoszenia do 13 m, KALMAR - nr 1 w klasie wózków wysokotonażowych szwedzki producent wózków do przewozu kontenerów oraz wózków bocznego załadunku do dłużyc, wózki elektryczne i spalinowe specjalnego przeznaczenia o ładowności od 2 do 90 ton, MIAG - największy niemiecki producent wózków widłowych w wykonaniu przeciwwybuchowym wózki posiadają atest Instytutu Bezpieczeństwa Górniczego. Wózki widłowe czołowe, boczne, magazynowe, chłodnicze, przeciwwybuchowe firm KOMATSU, CROWN, KALMAR, MIAG, regały magazyniwe wysokiego składowania firmy DEXION GmbH - regały paletowe, regały typu drive in, regały push-back, regały mobilne, regały półkowe, regały archiwalne, regały wspornikowe, regały piętrowe.
537. Producent tektury falistej.
538. Skrzynki obrotowe, eurokontenery, skrzynki UNI, skrzynki wzmocnione, pojemniki dystrybucyjne, pojemniki transportowe, skrzyniopalety BIG BOX, składane kontenery paletowe plastikowe, palety lekkie plastikowe, palety higieniczne plastikowe, palety euro plastikowe, palety ISO plastikowe, płyty podłogowe plastikowe, wózki plastikowe, metalowe i metalowo-plastikowe, ruchome pojemniki przemysłowe (na kółkach), uniwersalne pojemniki magazynowe o różnych wielkościach umieszczane np. na półkach sklepowych, skrzynki na owoce i warzywa, skrzynki dla przemysłu spożywczego, skrzynki na butelki (piwo, wino, napoje, przetwory).
539. Worki polipropylenowe gęste i siatkowe, worki jutowe, siatki opakowaniowe, tkaniny polipropylenowe okrągłotkane, tkaniny polipropylenowe płaskie powlekane i nie powlekane, pasy polipropylenowe kaletnicze, nośne, meblarskie o szerokości od 20 do 100 mm, jedwab i przędze polipropylenowe, tkaniny jutowe, tkaniny techniczne lniane, konopne, bawełniane, przędze tkackie, sznurki, szpagaty, snopowiązałka, tkaniny brezentowe z surowców naturalnych - lnu i konopi, worki polipropylenowe okrągłotkane do produktów sypkich jak - mąka, zboże, kasza, otręby, pasze itp, tkanina jutowa do produkcji opakowań, rekultywacji gleby (zabezpieczenie przed osuwaniem się gleby, przędza zgrzebna, przędza lniana czesankowa mokra, i sucha, nici lniane, surowe, polerowane, bielone, bielone barwione, wędliniarskie barwione oraz szare.

Następna strona

 

Artom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Romuald Pociej
76-200 Słupsk, ul. Mieszka I, 6C, lok. 1
tel. kom. 601 68 11 10
e-mail:
artom@artom.com.pl
e-mail:
artom@pro.onet.pl
www.sklep.artom.com.pl
www.artom.com.pl